Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SU-350-ről hol lehetne bővebb...

SU-350-ről hol lehetne bővebb információkat, véleményeket olvasni, mely oldal (ak) on? Nem találtam sehol szinte, csak néhány mondatokat elvétve.

Figyelt kérdés

#SU-350
2012. dec. 8. 13:43
 1/5 anonim válasza:
Hát hogyha arra a szar szteroidra gondolsz akkor szerintem felejsd el mert elég szar! 2 Haverom szarul lett tőle és amúgy sem ér semmit.
2012. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezaz, mert nem 50 kg-os gyereknek kell használni 2 hó edzés után injekciós szteroidokat. De mint mondtam, olvasni szeretnék róla.
2012. dec. 8. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

KAMUUUUUU!!!!

felejtős az ilyen cumó....

akik komolyan benne van v normális helyről szerez be anyagot az sustából 250 mg osat használ és annyi de abból is ampullásat és nem 10 meg 20 ml es kiszerelésűt aki ebben a világban mozog az tudja a tudatlanoknak meg nem írom h az országban hol csinálják ezen szereket a dobozon lévő gyártóhoz semmi köze!!!!

sztem megfontolandó....

2012. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Susta250-ből is ampullásat, nem 10 meg 20 ml-es kiszerelésűt? Izé..Ez nem komplett mondat szerintem, akkor még is milyen kiszerelésűt?:)


Bazz..És én csak egy weblapot kértem, ahol olvashatnék.

2012. dec. 8. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Thaiger jó cucc a sutanonból meg annyi a hamis mint égen a csillag.És az tényleg thaiföldön készül és a legkelendőbb idehaza.Persze van hamisítvány is belőle de a legtöbb megbízható.Az meg hogy valaki rosszul lett tőle csak azt jelenti,hogy vagy egy hónap után 50c kilóval akart szurkálni vagy azt,hogy egy nagy szart sóztak rájuk mert nem olyantól vették aki megbízható.A SU-350 sem rosszabb mint valamelyik sima tesztoszteron.Ki lehet próbálni de olyantól is vedd.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!