Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt lehet sportoln...

D-né Bene Viktória kérdése:

Szoptatás alatt lehet sportolni, a felszedett kilóktól megszabadulni?

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 6 hónapos, van még tejcsim is, meg jó pár felesleges kilóm. A kérdésem az lenne, hogyha el kezdek tornázni, az nem fogja csökkenteni a tej mennyiségét esetleg megváltoztatni az ízét? Mert olvastam olyat, hogy nem szabad tornázni, illetve olyat is, hogy szabad. Most akkor melyik az igaz?

2012. dec. 19. 23:00
 1/4 Takumi ***** válasza:
Lehet de konzultálj az orvosoddal.
2012. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne? Melltartó legyen. A takarítás is torna, ha nem sumákolják el...
2012. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokat úgy adtam le, hogy babakocsiba baba be, és mentem , mentem , mentem , minden nap egy órát túráztam. Jó volt a kicsinek is levegőn, nekem is, és a mozgástól nem lett semmi baja a tejcsinek, én ilyet nem is hallottam még. Én úgy tudom amit megeszel az határozza meg a tej ízét. Igyál sokat ! Illetve és a nagy séták után mindig pihentem, lazítottam , relaxáltam, nagy fürdőt vettem.
2012. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Afrikában simán nekiállnak kapálni úgy, hogy a hátukrakötik a gyereket.
2012. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!