Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Steven Seagal részt vett...

Steven Seagal részt vett valaha valódi küzdelemben?

Figyelt kérdés
Steven Seagal tiszteletre méltó harcművész és nagyszerű színész! Sok filmet láttam tőle, edzéseiről és bemutatóiról sok videó található az interneten, de olyat nem találtam ahol "valódi küzdelem"-ben látható, akár sport kereteken belül, esetleg azon kívül! Tud ilyenről valaki?

2012. dec. 23. 18:56
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
biztos hogy igen hiszen nagyváros zsaru is a színészkedés mellett,tuti hogy be kellet már vetni a tudását.
2012. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 aikiboxer ***** válasza:
100%

A nagyvárosi zsaru csak egy megrendezett showműsor.


Valószínűleg volt már meleg helyzetben, ugyanis Seagalnak köztudomásúlag akadt pár problémája a (filmes) maffiával. De ehhez vegyük hozzá, hogy az ipse azon kívül, hogy 7. danos aikido mester, 2 méter magas és szerintem legalább 150 kg. :)

2012. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
akkor ezek szerint nem is zsaru?
2012. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 aikiboxer ***** válasza:
100%

Seagal? Dehogy... Fiatal korában kiköltözött Japánba és aikidózott. Nagyon magas szintre jutott el, 7. danig, és saját edzőterme is volt/van kint. A filmezésbe először mint tréner került be, de állítólag a színészek nem tudták megcsinálni, amiket mutatott, ezért beállt saját maga... Így készült el a Niko című film. Bekerült a filmes maffiába, ezért nem tudta abbahagyni a filmezést, mert folyamatosan fenyegették. (Azért a sok C kategóriás film közé becsúszott egy-egy jobb darab, pl. a Tűz a mélyben c. eposz eléri nálam a B kategóriát, mert sok és rendes aikido van benne.)


Ami a magánéletét illeti, állítólag a farka rabja. :)) Minden nőt meghúz, akit megkíván, van gyereke is innen-onnan. A másik, hogy kiadott egy country albumot, amelyen saját maga gitározik és énekel, és nagyon jóra sikerült!! Érdemes letölteni és belehallgatni még akkor is, ha valaki nem szereti a country zenét. (Én nem szeretem, de ez egy jó album lett.)


Végül pedig úgy tűnik, elvállal mindenfélét, mint ez a zsarus reality show (kb. annyi valóság van benne, mint David Attenborough "jé éppen itt párzik két komodói sárkány" jeleneteiben, LOL), vagy mint edzősködés Anderson Silva stábjában stb. (Szerintem Silvának ő fizetett, hogy edzősködhessen mellette. :D)

2012. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:
érdekes,tv ben meg wikipedián is van hogy tartalék seriffhelyettes,na mindegy akkor ennyit erről,én hiszek neked mert én nem vagyok seagal rajongó,biztos jobban tudod tőlem.
2012. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 aikiboxer ***** válasza:
Igazad van, de a tartalék seriffhelyettes pozíciót a filmezés miatt kapta. Tehát ahhoz, hogy filmezhessen, kellett neki kreálni egy fake pozíciót. (Amúgy én sem tudtam, hogy valójában is rendőrakadémiát végzett még 20 évvel ezelőtt.)
2012. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gromo ***** válasza:

Valamikor a 90-es évek végén volt egy újsághír, mely szerint az esti órákban testőre társaságában kocogó Seagalt támadta meg egy három főből álló társaság. A hír szerint Seagal kettőt, míg testőre egy támadót tett igen gyorsan ártalmatlanná. Ennyiről tudok, valóságtartalmát nem állt módomban ellenőrizni.

Seagalt egyébként egyrészt magam is nagyon tisztelem, hiszen az aikido népszerűsítésében óriási szerepe volt. Másrész nagyon sajnálom, mert beszippantotta a hollywoodi "életstílus". Aktív aikido mesterként lehet, hogy kevesebb lenne a pénze, de meglenne az a tisztelete, amit a Beverly Hills-i villák környékén soha nem fog megtalálni. Sajnos tartok tőle, ezek után már máshol sem.

2012. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tehát nincs sehol videó egy valódi bunyóról?

Semmi gond, akkor is: Respect mr. Seagal!

;-)

2012. dec. 25. 19:14
 9/16 aikiboxer ***** válasza:
Úgy tudom, kering valahol egy videó, ahol Seagalt rövid úton hűvösre küldi egy ökölharcos. :)
2012. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 animefan98 válasza:
Szerintem Steven Seagal egy gyökér. És igazi küzdelemben szerintem alulmaradna. Persze ez az én véleményem. És a filmjeiben mindig maga elver 100 embert, ez hogy lehetséges?
2013. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!