Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 70kg vagyok, sokszor alig...

70kg vagyok, sokszor alig tudom bevinni a megfelelő mennyiséget, ilyen súlynál ajánljátok a tápkieget már?

Figyelt kérdés
eddig nem szedtem, de most már tudnék rá szánni pénzt meg talán már a szüleimet is megtudnám beszélni. szerintem sokat segítene a fejlődésemben, nem szálkás 70 vagyok, 1 év alatt kb 10kg-t híztam.
2012. dec. 25. 20:34
 1/6 dirtboy ***** válasza:
nyugodtan mehet a kieg hiszen azért van.
2012. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. ha nem sikerül megfűzni a szüleimet a témával akkor arra gondoltam, hogy valamelyik havernál tárolom és a nap folyamán átugrok és megiszom. kb úgy 20-30g fehérje szokott a bajos lenni a nap végére mert azért 140g fehérjét megenni nem lenne nagy kaland, csak nem mindig van annyi csirke/hús itthon.
2012. dec. 25. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Legfontosab lenne edzés után egy tejsavóprotein.
2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah ha nincs itthon hús én mindig odateszek 5 tojást a gázra :P
2012. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yHn..


jah és szüleidnek meg mutasd meg ezt. Ő az egyik legnagyobb arc a magyar testépítésben, és megmondja a tutit

2012. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ismerem, a videót is ismerem. ez a stílus nem hiszem, hogy meggyőzné őket, tojást is eszek én is természetesen, de ki van számolva a kaja nekem, egyszerűbb lenne a kieggel.
2012. dec. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!