Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy nem lehet...

Legion kérdése:

Azt olvastam, hogy nem lehet a fegyencedzést követve zárt lábú félkezes fekvőtámaszt csinálni, csak úgy megy mindenkinek, ha terpesszel csinálom. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyensúlyt megőrizni nehezebb zárt lábbal. Ámbár nem lehetetlen! Nem igaz.
2012. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:

Harcműves Te meg tudod csinálni a félkezeset? :)


Én egyelőre a 75 kétkezesnél vagyok leragadva. :) Ott tartok, mint 18 éves karatés koromban. :)

2012. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy amikor egy kézzel nyomtam fekvőt akkor ment volna 70 hagyományos, de erőben ott voltam hogy (Meztelen harcos leírását követve) egy kezes fekvő 1 lábon 5 darab egész kényelmesen megvolt. Erőre nem volt panaszom.


Most elég nyögős lenne néhány szabályos egykezes, de kiférne a csövön (1-2). Hát a gyakorlat hiánya. Inkább végzek lassan, kimérten 2 kezes, hagyományos fekvőtámaszokat, kisebb terhelés a könyöknek, váll szélességben, szélesen még egy 3. módon. Tökéletesen megfelel nekem :)

2012. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

félkezest nem de egykezest lehet.


Kérdezd meg Jayt.

2012. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,akkor ez alapján talán van remény nekem is!
2012. dec. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!