Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire befolyásolhatja a...

Mennyire befolyásolhatja a növekedésemet ez a gyúrás?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 176 cm, és modell szeretnék lenni. Idáig egy párszor "gyúrtam",(alkarra, tricepszre,bicepszre,és lábra. )Volt már, hogy kb 1 hónapon át hasaztam, akkor még semmi súlyzom nem volt, csak lábemelés, felülés, stb.. Most szeretnék elkezdeni MELLRE gyúrni, és FENÉKRE, és HASRA. (meg comb) persze mellette karra ugyanúgy folytatnám. Mennyire gátolna a növekedésemben? Mert biztos vagyok benne hogy még növök.

2013. jan. 1. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

nem gátolna ez honnan jön ez a hülyeség?

étrendet rendben van mert különben ne számíts sok jóra

2013. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen étrendet javasoltok?
2013. jan. 1. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
ha izmosodni akarsz tömegnövelő étrend
2013. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha segíteni akarod a növekedésedet ,csinálj rengeteg nyújtó gyakorlatot!

Ja,és az étrend hát törekedj arra ,hogy a tányérodon több legyen a fehérje ,és vitamin dús ételek pl: a tányér 30%-át tegye ki valami szénhidrát alapú köret,és a többi 70% pedig legyen zsírszegény hús vagy hal ,és ha lehet ne fött zöldségek legyenek,mert azokban kevés már a vitamin a fözés miatt ,szal friss zöldség.ÉS igyál mellé egy nagy pohár vizet.

2013. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
függ attól mit szeretnél magaddal kezdeni ,magas fehérje és közepes szénhidrát de ha sose foglalkoztál ezzel a sport-al keress egy személyi edzőt vagy legalább akinek van több év tapasztalata ebben a sportban különben semmi változás nem lesz de edzés csak nyugodtan szép ha egy lányon nem lóg a bőr és feszes a feneke meg izmos a lába ,a body.builder.hu -weboldalt tudnám javasolni rengeteg lexikális tudást lehet innen meríteni innen olvasgass ha érdekel!
2013. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok,ez szálkásító edzés
2013. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Edzés a fenét! :D Étrend akart lenni
2013. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nincs tömegnövelő étrend és abbahagyod az egyik testrészedet hónapokig, az úgy nem jó

a zsírt meg ezután le kell diétázni szálkásító étrenddel

2013. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!