Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok fekvőtámaszozni mit...

Nem tudok fekvőtámaszozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Suliba azt mérte fel a tanár még novemberben. Mondta, hogy a semmire nem hajlandó egyest kapni. Azóta minden tesin félrehív, hogy csináljam. Annyiban rendes, hogy nem az osztály elõtt csinálja. De nem tudok rendesen lemenni de nem csak én nem tudtam hanem más se de csak engem basztat. Hétfõn lesz tesink gyakoroltam is de túlsúlyos vagyok meg annyira nem is izmos:S Hogy gyakoroljam és kb mennyit? Meg elõtte mit csináljak, egyek igya hogy többet tudjak teljesíteni?

2013. jan. 2. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Végezd a térdelős változatát, míg bele nem erősödsz a rendes fekvőbe.
2013. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy hogy teljesen leér a mellkasom még az is nehéz.
2013. jan. 2. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleinte lehet, de gyakorolni kell és megerősödsz. Az is segítene ha fogynál is, ehhez kevesebb szénhidrát kellene és heti 3-4 aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.
2013. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fogyok bicajozni minden nap bicajozom minimum fél órát de inkább többet. Köszönöm a tanácsot!
2013. jan. 2. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!