Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ronnie Coleman még hogy hogy él?

Ronnie Coleman még hogy hogy él?

Figyelt kérdés
el sem tudom képzelni hogy mennyi szteroid,növi és minden egyéb dolog van benne nagyon durván nézett ki fénykorában,hogy hogy ennyi cucc után még mindig él?minket meg már egy stanazolol kúrától óvnak és a koporsóba tennének(nem használok szteroidokat nem is fogok soha csak nem egy helyen olvastam már ezeket)az is egy dolog hogy mellettük orvosok állnak de ők sem tudják megvédeni a szerveit ennyi rengeteg cucctól
2013. jan. 5. 23:07
1 2
 1/14 Takumi ***** válasza:
Az emberi szervezet sok mindent elvisel. Nála a kúrákkal nem volt baj normális megtervezés, anyagi háttér, orvosok. Májátültetés is esélyes.
2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:
100%

ronnie még fiatal még 50sincs jó hogy él.

így van ők mellettük orvosok állnak és nem hamisítvány sz art kapnak,a kúrájuk is tökéletes,mindent megkapnak ami csak kell.


nem azért mondják hogy ne koxolj mert meghalhatsz hanem azért mert millió más módon károsodsz,nem csak halál lehetséges viszont az a legelrettentőbb ok és hát mi tagadás benne van a pakliban.


valószínűleg ronnie sem éppen egészséges,kitudja milyen kezelésekre jár miket szed hogy jól legyen.

flexnek tudtommal nem termel hormonokat a szervezete,még sem látod rajta hogy lenne bármilyen gond is.

2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dogmatix91 ***** válasza:
A máj még regenerálódik, de a vese nem :S 48éves, ha azt nézzük Arnie 65 és nincs túl sok baja, pedig ő is nyomatta rendesen a kokszot
2013. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmm..érdekes..mármint most már nem termel mert teljesen leállt?amúgy meg pont ez az lehet hogy megkapnak minden segítséget de mondok egy nevetséges példát elkezdenék valami gyengébb cuccot mondjuk stanát és fogalmam nem lenne hogyan mit mikor kaja levezetés,elrontanám az egészet sokkal jobban károsítanám magam logikus,de ő neki helyén van minden de növit inzulint és még ki tudja mi a jó francot szednek,ott sokkal magasabbb szintek vannak,azért egy növi mellékhatástól az orvosok se tudnak megvédeni vagy igen?
2013. jan. 5. 23:24
 5/14 anonim ***** válasza:

emlékeztek Nasser el sonbaty ra???

colemannel együtt kezdett el versenyezni iszonyatosan nagydarab versenyző volt...ő cukorbeteg lett és vérnyomás problémája lett a nagy testsúlytól a betegsége pedig a töménytele inzulin kúrától lett amit nyomott a növivel együtt

vagy volt orwille burke ő stroke t kapott a sok vizesítő cucctól és magas vérnyomást ami végülis a strokhoz járult hozzá

2013. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

arnold oral turinabolt nyomott sajnos reprodukálták azóta ezt a szert és a british dragon megpróbálta újra underground termékként piacra dobni de rengeetg belőle a hamísítvány

a német rtl en még a 90 es években néztem egy riportot arnold edzőjével egy vén fószerral mondta h akkoriban azt szedték és szinte semmi mellékhatása nem volt

2013. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én emlékszem nasserre tudom ki ő de mivan vele meghalt vagy mi mert úgy írtátok le?

tudom arnoldék nyomták a metát de azért mi az hogy nem volt mellékhatása?arnold is túl van már egy májátültetésen

2013. jan. 5. 23:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ott nagy pénzek vannak ám egy ilyen testépítőben, mindenből a legjobb cuccot kapják, amilyenekről itthon csak álmodni lehet,itt még egy normális proteint is drága megvenni, nemhogy a millás növit. És ha valaki el is megy valami dokihoz itt, hogy elnézést, én ezt meg ezt a cuccot toltam, nem vagyok jól, micsinálnak ezekben a jó kis magyar kórházakban, szakrendelőkben, össze se lehet hasonlítani. Ronnie télleg nem élne már, ha itt lakna, az tuti :-)
2013. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Asszem' talán Kathi Béla mondta egyszer, hogy amelyik testépítő 60 évnél tovább él az búza. :))))
2013. jan. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szervezettől függ, hogy ki mennyi és milyen cuccokat tolerál.
2013. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!