Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igazolt kézilabda játêkos...

Igazolt kézilabda játêkos vagyok NB2-ben, van rajtam felesleg heti 5x1,5edzés plusz 1 óra kondi, olyan étrendet, edzés tervet keresek amivel fogyhatok és közben formálhatom magam. Mit ehetek, és hogy edzek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az étrend a következő legyen:

Sok fehérje, de nem parizerből meg tejből, hanem sovány húsokból, zsírszegény túróból, tojásból. Ezekből igyekezz tényleg sokat enni. Egy 80kg-os embernek kb úgy napi 600g csirkemellet kell megennie diétakor. Ez azért kell hogy ne fogyd le az izmaidat, formás maradj.


A szénhidrátot igyekezz csökkenteni! No kenyér, no cukor, no tészta. Rizset lehet, zabot, teljes kiőrlésű tésztaféléket, és zöldséget. Zöldségből mehet bármennyi, de a többit igyekezd mérsékelni.


Mivel kézilabdázol, a rendszeres súlyzós edzés nem biztos hogy jót tenne, maradjon csak heti 1. Mellé heti 3 aerob mozgást iktass be. Például tempós gyaloglás. Kardiónak ott lesz a kéziedzés.

2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és egyél napi 6x, az utolsó két étkezéskor már szénhidrátot ne.
2013. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 10. 14:16
 4/5 anonim válasza:
Énis pont így vagyok, szintán kézilabda.. csak az a baj, hogy nem bírom ki hogy ne egyek szénhidrátot, meg sokszor igénylem is a csokit, mert valahogy gyengébb lesz a teljesítményem..
2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem csokit kell enni, hanem gyümölcsöt. A csokiban lévő cukorból könnyebben lesz zsír...
2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!