Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segitenétek nekem a gyúrásban?

Segitenétek nekem a gyúrásban?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el gyúrni.Kb 15-20 percet kétkaru súlyzóval és egykaruval is. A kérdésem hogyan lehet szépen lehetöleg kifeleszteni az izmokat.A Delta izmot mivel lehet fejleszteni meg a csukját.Most nagyon izom lázam van.Az étremd amit fözünk ma akkor másnap megeszük a maradékot de húsleves meg ilyenek mindig vannak.Tejet kell e innom vagy csak hülyeség.És mennyi idö után láccik meg.Nem akarok nagy izompacsirta lenni de szeretnék egy kis izmot.Mennyi idö után látszana napi 20 perc után lécci rendes válaszokat kérek. :) elöre is köszi! ;)

2013. jan. 8. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
b+ elsőre elhittem :D
2013. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mármint az első 3-4 mondatig...
2013. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
napi 5 liter tej kell és nyomjál szunnyadóizomstimulátor2000-et. Mellé még fakequestion250-et. Elég lesz 10 perc edzés egykarúval.:)
2013. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
B+ de kár hogy nem lehet normális választ irni szépen kértem de mond1.Am most mit nem lehet elhinni na mind1
2013. jan. 8. 17:41
 5/19 anonim ***** válasza:
valaki nagyon fáradt lehet... agyilag
2013. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az étrended szar, nem az izompacsirtasághoz kell hanem a fejlődéshez. a tej szar ha lehet kerüld.
2013. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem poén.


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Montez válasza:


Azt hittem poén. "


nehogy elhidd már. ilyen ember biztos nincs. nem lehet. képtelenség. remélem...

2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kyohin te mért nem baszod magad fejbe egy vassal.Sztem te csak egy féltékeny kis f@sz vagy aki olyan dagadat lehet hogy csak gépezno tucc.Am ha féltékeny vagy hogy mások nem lusták lemenni a konditerembe.Montez köszönöm a válaszod.Egy rendes ember.Am kyohun nem hinném hogy élöbe ekkota pofád van de állnéven megy a szidás meg az oltás.Ahoz gratulálok szánalmas 1 ember lehecc akinek nincsenek barátai de semmi gond én megértelek.Am nem értem mi a vic hogy elkezdtem kondizni.És nem értek hozzá?Mért te talán mindenhez értesz vagy mi van.De azért kiváncsi vagyok hogy Downhill biciklizésnél is ekkora pofád lenne velem na mimdeggy.Am te vagy egy vicc
2013. jan. 8. 18:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Kyohun, leszel a barátom, nem baj ha dagadat vagy ?:D
2013. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!