Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és szeretné...

14 éves fiú vagyok és szeretnék fogyni biciklivel, mennyit és hányszor?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni,és azért biciklivel mert az nem kerül pénzbe...mennyit kéne ahhoz bicikliznem hogy 2 hónapon belül látható legyen az eredmény?(természetesen diétázom is)

Mennyit,és hetente hányszor?


2009. aug. 30. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha van időd akkor napi fél - 1 órát ajánlok, ha nincs akkor hetente kétszer, például hétvégén, amikor nincs suli, de ha rám hallgatsz ne fogyókúrázz 14 évesen. Még nőni fogsz, tehát magasabb leszel, a súlyod szépen kiegyenlítődik majd. A mozgást ajánlom, mert egészséges, és persze a cukros üdítőket mellőzd, nameg a mértéktelen édességet, de egy kemény diéta egy ilyen fiatal szervezetnek megterhelő, ráérsz 17-18 évesen. Aki emiatt csúfol, az bizony akárhogy nézhet ki, agyilag zokni :)
2009. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Az édességért amúgy sem vagyok oda,de a cukros üdítőket hanyagolom(ez is a diétám lényege meg az hogy kevesebb kenyeret,és kevesebb tésztás dolgokat eszem)És a csúfolással nincs bajom,csak tetszik egy lány:)


Szóval köszi még egyszer a válaszod!

2009. aug. 31. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Naponta, kétnaponta és a lényeg, hogy 10 perc lassú tekerés után, ami bemelegítés gyorsan tekerj, kicsit lihegj.:) A legjobb ha 1 órát tekersz keményen, hallgass közben zenét, és szép helyeken tekerj, mert az tereli a figyelmed és élvezetes lesz. :)
2009. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

:)

2009. szept. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!