Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gamo Shadow 1000 vagy Norica...

Gamo Shadow 1000 vagy Norica Dragon vagy Slavia 631?

Figyelt kérdés

Mindegyiket egy árban tudnám beszerezni és ugyan olyan állapotban vannak ,melyiket vagyem inkább melyik tartósabb, pontosabb és egy ranglistát is ha kérhetek?

Előre is köszönöm! :)



2013. jan. 19. 20:03
 1/5 anonim válasza:
A Noricát vedd! Sokkal nagyobb sebességgel lövi ki a golyót, és remekül lehet célozni vele.
2013. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, csak sok helyen mondták róla hogy hamar gyengül a rugója. Annyi lenne még hogy ezeket hogy gyengítik, dugattyúfúrással vagy eleve gyengébb rugót raknak bele mint a gyÁri 24J-os?
2013. jan. 22. 15:55
 3/5 anonim válasza:
Nem gyengül könnyen a rugója. Egyszer véletlen egy napig benne felejtettem egy töltényt, és az se olyan nagy mértékben gyengített rajta.
2013. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Gamo-ról nem tudok sokat,nekem Norica puskám van kb.:3 éve és semmit nem gyengült szuper puska,a Slavia is nagyon jó,de a Norica a legjobb ezek közül.
2013. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na végül milyet vettél? Tapasztalat? :)
2015. máj. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!