Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bunyó lehetséges, hogy készülj...

Bunyó lehetséges, hogy készüljek fel, tippeket adnátok?

Figyelt kérdés
nos, még igazán soha nem bunyóztam komoly ellenféllel. ez viszont nagyon komoly. a lényeg, egy cigány gyerek ellen kellene, vagyis inkább 2 cigány gyerek ellen. (NEM RASSZIZMUS, ŐK KÖTÖTTEK BELÉM) kb 170 cm vagyok 50 kg ehhez. nincs sok izmom, viszont az egyik gyerek, hát. focista, izmos. a másik olyan alkat mint én, attól nem igazán félek. hogyan kéne verekednem? milyen ütésekkel? box? inkább fogások? üssek, ahova tudok? hova üssek? segítsetek, help, köszi!!

2013. jan. 31. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem sokra mész a válaszommal, de azért leírom... hátha...


Volt, hogy rám szállt egy cigány (bocsánat, roma - mert nem szabad őket sértegetni) társaság, és úgy rendeztem el a dolgot, hogy szóltam egy cigány/roma haveromnak, hogy gáz van. Ők "családon" belül lerendezték, s onnantól kezdve semmi gondom nem volt.

Szóval: keresd meg a megfelelő embert, aki lerendezi.

Ha ez nem, megy, akkor az állát üsd!


Sok sikert, drukkolok Neked!

2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kösz, Haver, igen, én is gondolkoztam azon, hogy az állát kell ütni, mert megszédül, és ha kábult, ütöm amíg mozog :D
2013. jan. 31. 20:47
 3/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


B. verzió


Kapd el a górét, amikor egyedül van (tudom, nem könnyű, csapatostul járnak), és "beszélgess" el vele. Tudom, hogy baromi nehéz, de nem szabad, hogy lássák, hogy félsz tőlük.

2013. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

leginkább lelkileg próbálj ráhangolódni.

kezeld elkerülhetetlen,eldöntött tényként,ami meg fog történni,ezért felesleges izgulni miatta.

te kezdeményezz,ne sodródj.

amint meglátod holnap az egyiket,nem várod meg,hogy kialakuljon a kötözködés odamész.

elkezditek tépni egymást,közben fogd meg a kabátját,ruháját és húzd rá a fejére lentről fel.

amint megvan továbbra is fogva egyik kézzel,a másikkal meg mint a gép ütöd megállás nélkül,egy helyre fókuszálva.

2013. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 aikiboxer ***** válasza:
Egy embernek kettő ellen max akkor van esélye, ha az egy gyakorlott verekedő és megszokta a többemberes küzdelmet. A kérdésedből az jön le, hogy nem tudsz verekedni. Mindenféleképpen próbáld meg kidumálni magad, ha nem megy, kérj segítséget bárkitől. Tanártól, szülőtől, haveroktól... A leírtak alapján esélyed sincs. Kerüld el a harcot. Egyébként ököllel ne üss, csak tenyérrel vagy kézéllel, de inkább sehogy, mert csak feldühíted őket. Amúgy meg sürgősen keress egy rendes bokszedzést és kezdj el járni. :)
2013. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

egy 50 kilós cigó, meg egy focista vadászik rád... vazze, ez tényleg komoly :D:D:D


viccet, szánalmat félretéve, túlerővel ne bunyózz. józan paraszti ész, bakker.


Az se rossz ötlet, hogy eljárj boxolni. ott rendszeresen szétvernek majd a cigányok a szorítóban. Legalább hozzászoksz, és nem majrézol majd itt nekünk :D

2013. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és ha csak a focista egyedül köt belém? vagy egyedül a másik cigó? akkor mennyi esélyem van? ha a focista jön nekem, akkor tudom, én üssek először, és ha lehet, akkor az állára. ha már az állon vágástól megszédül, akkor már csak ütöm míg mozog. mit szóltok ehhez a stratégiához?
2013. febr. 1. 10:58
 8/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8LB2ZDeMKYo


Én nem bunyóznék, egy paprika sprayt min vegyél 100ml-ig jogos önvédelem!

[link]

vagy egy ilyet.



Cigányállatokkal nem érdemes bunyózni vesztesz:Addig vernek amíg nem halsz meg vagy legalább nem ájulsz el.

Nyersz: Jön a 120 tagot számláló família, vagy ők taposnak halálra vagy mennek a rendőrségre és kikiáltanak nácinak ez így szokott lenni, meg fiatalkorú bűnözőnek.

Úristen ehhez tényleg nem kell Mindentudás Egyetem

ebből te csak szarul jöhetsz ki vágod ?

Kicsi vagy ,gyenge vagy , emberhátrányban vagy és ők izmosabbak nagyobbak.

Önvédelmi tanácsokat ne várj bár én tapasztalt harcos vagyok, de nem tudom milyen adottságaid vannak, de a tapasztaltak (mint én ) sem kötnek bele a cigányokba.

Mindig előkerül a vesztenek egy rokon 9mm-sel vagy legalább egy bozótvágó késsel minimum egy bicskával.

Nem ijesztgetni akarlak gyűlölöm a cigányokat.

Nem érdemes velük harcolni. Erős barátaid vannak legalább?

Ha nincsenek.... Fuss Forest fuss!

2013. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen, vannak erős barátaim. vézna vagyok, és az a gáz, hogy osztálytársaim!!! :/
2013. febr. 1. 19:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet, van fejlemény? Remélem, rendben vagy.
2013. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!