Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozololra lehet saridont...

Stanozololra lehet saridont beszedni?

Figyelt kérdés
reggel szedtem be 5mg-t es mostanra nagyon faj a fejem.. nem lennebaj ha beszednek 2 saridont?
2013. febr. 7. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz idióta, ha már kokszhoz nyúltál!
2013. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na tessék akkor az nem stana!

ha fáj a fejed vmi vizesítő szar van benne mert a vérnyomást megnövelte, dobd ki a kukába, mert kb ott a helye.igyál kamilla teát az kihajtja belőled a vízet és felejtsd el örökre is hilyet csináltál.

2013. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen, a vérnyomásom azt felvitte még tegnap, az első alkalomnál de szerintem az inkább a saját hülyeségem miatt volt, az hogy vizesítő lenne azt nem tudom, de naponta elég sokat hugyozok, szóval annyira nem kötketi le a vizet.. de a fejfájás már elmúlt, és azt a stanci nem okozhatta, mert ugye 6 óra a hatása ha jól tudom, tehát ha én reggel 7kor vettem be akkor 4 óra fele már nem sok köze lehetett hozzá, igen 1000% hogy nem eredeti, mint az egyik sem, de ezt ugymond "megbízható" forrásból szereztem, egy olyan embertől aki számtalanszor használta már ezt... lehet az időjárás okozta mert hajlamos vagyok arra.. de már elmúlt és az a lényeg, a vérnyomásom sem megy fel azóta, a saridont is bevettem semmi baj nem volt elmulasztotta... szóval nincsen gond, de ha előjön még egy mellékhatás abbahagyom az biztos.......
2013. febr. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!