Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan hogy úgy érzitek,...

Van olyan hogy úgy érzitek, hogy kívanjatok, hogy edzetek és naponta akar 2x vagy 3x is edzetek?

Figyelt kérdés
Velem ez rengeteg elöfordul,csak ienkor ugye több fehérjét is iszom:D

2013. febr. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs értelme 2-szer, 3-szor edzeni. Ha normálisan, nagy súlyokkal, intenzíven leedzel, akkor nem kell még egyszer edzeni, hanem regenerálódni kell, mert akkor fejlődik az izom. Nem csak annyi a megoldás, hogy több fehérjét iszol.
2013. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem fiatalon volt ilyen

volt h hetekig napi 2 edzésem volt

aztán elfáradtam

2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de úgy értem, hogy nem ugyanarra a részre,hanem pl 3 órakkor hasazok,,este fél7 fele pedig bicepsz? ez nem müködik igyse?:S
2013. febr. 13. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb, mintha egy testrész edzenél többször. Ha eleget pihensz, akkor lehet így, de úgyis érezni fogd, hogy jó e ez neked.
2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és akik ezt csinálják, azok dolgozni nem szoktak? mert kettő még befér esetleg, (munka előtt, meg utána), de három?
2013. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok nem dolgoznak, illetve személyi edzők, stb.
2013. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Van ilyen, két oka lehet. Vagy nem edzettél elég intenzíven, vagy pont jól edzettél :-). Az elobbire tippelnék.
2013. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!