Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/F vagyok. Szerintetek...

15/F vagyok. Szerintetek futás, a kerékpározás gátol-e a növekedésben? Mert hallottam hogy 16-18 év alatt a gyúrás gátol a növekedésben. De ugye futni már lehet 10 évesen is, meg bicajozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Szia. Bár én lány vagyok de én kb. 8 éves korom óta rendszeresen biciklizek meg futok meg egyebek és mégis ugyanakkora vagyok mint a korombeliek. Tuti, hogy nem gátol semmiben. Biciklizz csak nyugodtan!
2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a súlyzózás igen!Ha azt csináltam akkor megállsz a növésben!Én legjobbnak tartom a futást :D
2009. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gátol. a súlyzózás sem gátol ha nem túl nagy súlyokkal csinálod.
2009. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én olyan 3-4kg-s súlyokkal csinálom és 170cm 60 kg vagyok. Akkor a 3-4kg az nem gátol, vagy így nekem mi számítana soknak? 3-4 kg is már gátolhat?
2009. szept. 7. 20:13
 5/7 anonim válasza:
weborvostol kerdezd meg.keress ra a googleben.biztos valaszolnak ra.En nagyobb sulyokkal kezdtem,de 1 evvel idosebb voltam,mint te.Nekem nem lett semmi bajom.Nehezebb izomra fejlodni,ha futsz is gyuras mellett.De jobb kondiban leszel.Nyujtsal sokat.En biciklizni jobban szerettem.Ha turelmes vagy egyszer ugyis meglesz az eredmenye.En tomegnovelot is szedtem.Attol se lett semmi bajom..De nem art komolyan venni,mert a testepites egy eletforma.a taplalkozasra,pihenesre is oda kell figyelni.
2009. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én akkora súlyokat használok amiket csak elbírok és bőven nem vagyok még 18.

és az osztálytársaim között nem vaygok pici.178cm vok és 79kilo

sokkal jobb mert több kaját viszel be ezáltal jobban nösz erősebbek a csintok meg az izületem meg lessz egy jó kis kindid

2010. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
veled egykorú avgyok és 1,5 éve gyúrok, már 90-et yomok fekve, de én amúgy is mindig egy fél fejjel kisebb voltam a korombeliektől, de haladok.... ja és amúgy rendesen szálkásodok:)
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!