Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt kerdeznem hogy ki altina...

Csaba257 kérdése:

Azt kerdeznem hogy ki altina osze egy edzestervet sujjal mell hat es hasizomra megernem szepen akinek van ideje. Es meghalalnam az eletbe. Tudtok e segiteni?

Figyelt kérdés
1 heten 3 szor van idom sujozni 15 eves vagyok es fehrejet is akarok szedni 2 kg ot es semmi tobbet nyarig akarok gyurni csajok figura ertitek fiuk. Tudnaok es segiteni nekem?

#csaby
2013. febr. 19. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mindenre kellene edzeni.


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

koszi leirnad mijen gyakorlatot ajanlsz nekem

pld hetfo szerda pentek

2013. febr. 19. 20:39
 3/18 A kérdező kommentje:
egy rudom van kicsi sujaim nincsenek nekem ruddal kene a rud kb 20 kilo es kockara is akarom biceszre kenne gyakorlat de konyut ne nehezet
2013. febr. 19. 20:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első linkben ott vannak a gyakorlatok. Ha rákattintasz a gyakorlatok neveire, akkor leírás is van róla.
2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jo es korul belul 1 honap allat latszik hogy sujzok proteinel te nem tudnad leirni ot nehezek es nincsenek kezisujaim marmint 1 van azis 7 kilo menyi ido alat gyurhatom ki magam porral 2 honapig veszem a port mekkora leeszek mindha rendesen sujoznak kb er anyit 2 honapi por mind 7 honap sujzas vagy 6
2013. febr. 19. 20:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak bicepsz mell es kocka kell a tobi nem erdekel mert a csajok azt szeretik jovolna hatizom de nincs gep s a sujzoval nehez arra is mondhatnal par tippet van expander nem tom hogy mi az vann gumi tudsz tenni 3 al szethuzom 10 azutan erzem a hatam zz er valamit es mikor jo sujozni reggel felkelnk 6 kor is vagy este
2013. febr. 19. 20:54
 7/18 anonim ***** válasza:
figyu, leegyszerűsítem akkor: végezd a fegyencedzést, töltsd le netről és van benne edzésterv is.
2013. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
figyu jeloljbe facebookon joban lehet beszelni [link] es megkerlek kuld at ahonan lelehet tolteni a fegyenc edzest
2013. febr. 19. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a facen. Írd be google-ba hogy:fegyencedzés letöltés. Az első link az jó lesz.
2013. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ertem es minden megvan hogy kell vegezni melre bicepsz kocka megeri szedni a port szerinted ideal protein a neve
2013. febr. 19. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!