Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alagsori feljáromban le fel...

WackoSheep kérdése:

Alagsori feljáromban le fel megyek napi 60 percet akkor fogyhatok 20-25 kg os túlsúly és normál kalória értékű étkezés mellett? + napi 4-5 alkalom futás egyelőre bevezető szinten!

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogysz,de a térded is szétmegy.

Futás helyett mozogj mást is,mert ennyi túlsúllyal nem fogja birni a lábad.

2013. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel jönnek hogy szét megy a térd meg ilyenek ha valaki selejt akkor szétmegy de am meg mért menne szét vlaki minden nap emeleteket lépcsőz több alkalommal annak nem megy szét? :O
2013. febr. 20. 16:13
 3/9 Osynho ***** válasza:

"normál kalória értékű étkezés mellett"


Ez mit jelent? Az sem mindegy, miből származik a kalória.

2013. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az napi 2000-2500 at jelent
2013. febr. 20. 21:45
 5/9 Osynho ***** válasza:
Mennyi ch, fehérje, zsír?
2013. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annak is szétmegy hamarabb a térde aki rengeteget lépcsőz,nem kell hozzá selejtnek lenni.(bár 25 kg túlsúllyal én elgondokodnék nem-e vagyok selejt...)


De ilyen hozzáállással...csináld,aztán majd csodálkozol ha fáj és a boltig nem birod elvonszolni magad.

2500 kalória sok.

2013. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az összes fórumon és mindenhol veszekedésbe, oltogatásba, sértegetésbe megy át a történet? Én tudom! Ez a magyar habitus és azért tart ott az ország ahol és vele együtt az emberek is!
2013. febr. 21. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Te selejtezted le azokat akiknek nem birja a lába.

Miközben te is selejt vagy,hisz nem birsz normális súlyt tartani (elnézést a többi kövér embertől,de a kérdező bunkó)

2013. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bírom tartani a súlyom csak az a baj h 110 bírom tartani mert gyerekkorom óta kövér vagyok de a kérdés nem az volt hogy szét megy a a térdem a lépcsőzéstől hanem az hogy lehet e így fogyni! Kérlek a kérdésre válaszolj vagy különben ne írj!
2013. febr. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!