Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok belölle fogyni?...

Hogy tudok belölle fogyni? Azaz csak vékonyítani?

Figyelt kérdés
160cm, 46 kg vagyok és combból szeretnék egy kicsit fogyni.segitsetek milyen mozdulatokat ajánlotok mert én kerestem modokat de nem hiszem hogy jo.
2013. febr. 22. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ne akarj fogyni,inkább formásodni!

guggolás,futás,bicikli,lépcsőzés,ellipszis tréner,kitörés,négykézláb kutyapisilős,négykézláb kis körzések a levegőbe-lábbal-,négykézláb hajlított lábemelés...stb.

ha kicsit több kg leszel ne aggódj,az csak az izom,ahogy a kérdésedből levettem inkább formásítani szeretnéd, viszont csak vékonyítani nem lehet max ha csak diétázol-de arra a te súlyodnál egyáltalán nincs szükség és ha inkább mozgással formálod feszesebb is lesz.

:D

2013. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak combból nem lehet fogyni, mivel nincs helyi zsírégetés. De egyébként sem gondolom, hogy 46 kilósan fogynod kellene. Inkább kicsit formásodj, pl a súlyzós edzés nagyon jó erre: guggolás, kitörés. De az lenne a jó, ha mindenre edzenél. Az étrend is fontos, menjen több fehérje és közepes szénhidrát.
2013. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) sokszor szoktam edzeni itthon és heti egyszer járok kick boxra már több mint fél éve.és igen formálodni szeretnék.amugy nagyon sokat eszek ahoz képest türhetö alakom van.de a sombomon hátul a fenekem alatt van kis narancsbör és az nagyon zavar.
2013. febr. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!