Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell-e kocka has vagy inkább...

Kell-e kocka has vagy inkább legyek nehezebb?

Figyelt kérdés

17/f kb. 2 és fél éve gyúrok de még nincs kockahasam, mert eléggé elvoltam hízva amikor kezdtem gyúrni! Mostmár a kaja rendben van, csak az a rohadt mérleg nem akar többet mutatni! 65 KG vagyok 172 cm. 3 éve ugyanennyi vagyok, mert amint emlitettem sok volt a felesleg és az évek során mindig megmaradt a sulyom.

- Folytassam-e a hasizmozást és maradjak még 2 évig 65 kg, vagy zabáljak ökörségeket (tudom hogy hülyeség, de máshogy nem tudok tömegelni, csak zsírral)

- Tápkieget nem szedek, tervezek, csak drágán jön ki, de majd megoldom.



2013. febr. 23. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy rendben van a kajád, ha 3 éve ugyanennyi vagy és rendesen edzel. szerinted ha zsírosodnál előjönne a kockahasad? nem. tedd rendbe a kajád és oldd meg mielőbb a tápkieget hozzá ha szükséges aztán jön a kockahas.
2013. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondtam hogy nem kell kockhahas, mert inkább nehezebb akarok lenni. azért vagyok ugynanyi mert zsiros voltma és mindig gyúrás közbe égett el belőle, közbe izomtömeg is nőtt és a csontjaim is nehezebbek lettek. ezért maradt meg az arány
2013. febr. 23. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
elég nagy káosz van a fejedben ahogy látom. zsírvesztés és izomnövekedés nincs egyszerre mert teljesen más alapja van és teljesen más étrend kell hozzá. zsírból pedig nem lesz izom.
2013. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kivéve ha koxolsz,de nyílván nem úgyh az előttem szólónak igaza van naturálba nem tudsz fogyni és izmosodni egyszerre egyikhez kalóriadeficit kell,másikhoz kalóriaplussz!!
2013. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azzal tisztában vagyok hogy nem lehet fogyni meg tömeget növelni egyszerre, de azért egy kicsi biztosan lemegy! ha egy dagadt elkezd gyúrni, melette nem végez aerob edzést, akkor kocka hasa az istenért sem lesz neki, de pl. a bicepsze lassan-lassan kialakul meg a többi, mert leégett onnan a zsír egy keveset. na velem is ez volt, csak én nem voltam olyan kövér!
2013. febr. 23. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
hát jó akkor higgy amit akarsz :D
2013. febr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!