Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A túrázás formálja az alakot?

A túrázás formálja az alakot?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Nagyjából normális az alakom, itthon szoktam súlyzózni illetve tornázni, viszont úgy érzem erősíthetnék kicsit még.

A hétvégén voltunk párommal (már többször voltunk nyáron), tetszik nagyon, érzem, hogy megmozgat.

Nem turistáskodásról van csak szó, komoly emelkedőkkel az erdőben.

Szerintetek mennyire hatásos? Nő vagyok egyébként



2013. febr. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint minden edzés esetén, itt is a rendszerességen és a folyamatos mozgáson lenne a hangsúly. Ezt a fajta testmozgást talán az aerob edzéshez tudnám hasonlítani.

http://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM

Ha nem is túl rendszeres, esetleg folyamatos, nem lesz aerob edzés, így elmarad a kívánt hatás. Azonban maga a friss levegő, séta a szabadban, egy kis laza testmozgás senkinek sem árt. Ha másra nem is jó, legalább felfrissíti az embert.

2013. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Néhány órán keresztül azért folyamatos a gyaloglás.

Egyébként úgy tervezzük, hogy hetente-két hetente mennénk ha jó az idő. Köszönöm a választ.

2013. febr. 26. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, csak gyaloglásról van szó. És a felsőtest? Az is az alakhoz tartozik, sőt, jobban szembeötlik, mint a láb.
2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felsőtestem itthon edzem.
2013. febr. 26. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ennyire tetszik a túrázás, menjetek teljesítménytúrákra. nagyon jó dolog :)


[link]

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!