Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional.82 Kg vagyok, és napi egyszer akarok fogyasztani egy adagot, akkor egy hónapra mennyire van szükségem? Milyen kiszerelésben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 18:23
 1/7 Osynho ***** válasza:
Hány g egy adag? Ha ezt az adatot tudod, akkor a kiszerelés súlyát elosztod az egy adag súlyával és máris megkapod hány adag 1 doboz. :) Egyébként ezt fel is tüntetik a dobozán. A napi fehérjebeviteledet egészítsed ki vele, ne a napi egy adag legyen a mérvadó.
2013. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Egy adagot? Azért szerintem felesleges megvenni, azt a 22 gramm fehérjét (ami egy adagban, avagy 30 gramm porban van) simán beviszed plusz száz gramm húsból vagy egy kevés sovány túróból. Ha edzés utánra szánod, akkor jó úton jársz, csak kicsit eltévedtél. 0,5g per testtömegkilogramm fehérjére van szükség az edzést követően, és mivel a cucc 73 százalékos, az közel 2 adaggal egyenlő. Ha így számolsz, a 2,35 kilós 5 hétre elég. A 920 grammosat szerintem ne vedd meg, gyorsan elfogy.
2013. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg valamilyen más fehérje? Kiegészítésként egy kis plusz miatt kellene.
2013. febr. 27. 18:32
 4/7 Osynho ***** válasza:
Gyakorlatilag bármilyen tejsavó protein jó, ami nem kamu hamisítvány.
2013. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Egyébként a kérdésre konkrét választ adva, feltüntetik a leírásban. A 920g-os 30, a 2,35 kilós 78, az 5 kilós pedig 167 adagot tartalmaz.
2013. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Ami igazán jó protein és jó árban is van, az a Whey C6 és a Stillmass 6:3:1. Sokan a Myprotein Impact Whey-t is dicsérik itt az oldalon, az említetteknél is olcsóbban jön ki, de natúr. Én nem ismerem, szóval ezért nem szoktam elmíteni.
2013. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
*említeni
2013. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!