Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biciklizés előtt vagy után...

Biciklizés előtt vagy után mehet szénhidrát ill. fehérje?

Figyelt kérdés

Ez a 2 van itthon:

[link]

és

[link] ilyen

Mi a véleményetek ezekről? Sokat tekerek (heti 300-350) és kiegészítésként használnám. Nem szeretnék más venni, csak ha elfogynak



2013. márc. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A carbo x jó, de vehetnél hozzá basica instant-ot, kettőt kevered, plussz 1 citromot belenyomsz, és ezt megcsinálod másfél literes palackba, és tekerés közben iszod.

Amikor hazaérsz mehet a fehérje, hogy ne veszíts izmot.

2013. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is sokat tekerek de izotóniás italon kívül még sosem éreztem késztetést semmi ilyesmire, amúgy mindenképpen edzés után, edzés előtt 2-3 órával nem eszünk...
2013. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és mennyit érdemes bekeverni a 2db 700ml-es kulacsba?

(adatok: 72kg, 184cm, 6%testzsír)

2013. márc. 5. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz amit mondtam, hogy basica instant + a carbo x. Akkor azt csináld úgy, hogy kulacsonként 1 evőkanálnyi, vagy adagolókanálnyi carbo x, és egy fél, vagy háromnegyed teáskanálnyi basica instant. Aztán félbevágsz egy citromot, egyik felét az egyik kulacsba belenyomod, másikba a másikat. Ez pótolni fogja a szükséges ásványi anyagokat. Nekem egész jól be szokott válni, főleg versenyeken. Pl duatlonon, ott 15km kajakozás volt utána 45 km bicaj. De mikor megérkezel mindenképp egyél fehérjét is, meg lehet reggelire sem ártana aznap, mikor nagyot készülsz tekerni. Különben fogyni fogsz, az meg gondolom nem áll szándékodban.
2013. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem rossz a carbox de ha nem ragaszkodsz hozzá akkor ne azt hanem a decathlonos aptonia Iso-t használdd mert az pont erre van kitalálva és van benne néhány extra is

szerintem a CH az az közben a fehérje meg utána jobb

2013. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!