Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért költ sok ember fitness...

Miért költ sok ember fitness meg kondibérletekre mikor lehet otthon is ilyen mozgást végezni?

Figyelt kérdés

Most komolyan, nem értem mikor veszik a több tízezres bérleteket kondi,aerobik, fittnes meg mindenféle ugribugrira pedig sokkal jobban kijönnek ha megveszik a DVD-t és otthon ugyanazt megcsinálják ingyen.


vagy pl ezek a gépek is, pl én 6 ezer forintért vettem szobabiciklit használtan de már 4 éves és tökéletesen jól működik, 25 ezerért futópadot az is megvan már 6 éve ezis használt volt. Meg van taposóm az is 5 ezer forint volt ismerősömtől. Meg apróságok mint gumikötél, súlyzó meg 1-2 dolog.


persze ha valaki komolyan kondizik akkor azt megértem, de aki csak úgy hobbiból vagy fogyózás/súlytartás képp, az miért nem ruház be inkább pár dologra és hosszú távra sokkal kedvezőbb anyagilag.


2013. márc. 6. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

otthon is tudsz kenyeret sütni, mégis elmész a tescoba és ott veszed...

kb ez ilyen kérdés volt

2013. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

A csoportos ugrabugráknak csak annyi az előnye, hogy valaki hajtja őket, meg ki tudja javítani, ha valamit rosszul csinálnak. Meg ugye a feeling :D Mondjuk én nem igazán tartom ezeket az ugrabugrákat semmire se jónak, a dvd-seket sem.


Sokan laknak panelban, ahol alig van hely, szóval hiába venne bármit, nem férne el. Mondjuk azt én se vágom, mire jó, ha valaki csak futópadozni jár terembe :D Ha van helye az embernek, valóban jobban megéri otthon felszerelni valamit, de ehhez hosszútávon csinálni is kell.


Na meg persze nem csak fogyni lehet terembe járni, jók azok a súlyzók és gépek :P

2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Osynho ***** válasza:
Sokkal több felszerelés, tér, szakképzett edzők, jó társaság, szauna ilyesmi. Miért mennek moziba 2ezer Ft-ért, amikor otthon is lehet filmet nézni? :)
2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Énis panelban lakom mégis eltudom helyezni a futópadot me gmindent, erről ennyit.
2013. márc. 7. 07:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg most elhelyezni egy lábtológépet, egy súlyzószettet álvánnyal, egy fekvenyomópadot súllyal, csigát, stb. nekem ezek közül egyiket sem sikerült elhelyeznem a 2.5 szobás a panel lakásba.
2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Osynho ***** válasza:
Szaunát is el tudod helyezni? Van személyi edző-rabszolgád is? :D
2013. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És még azt a 3 embert is, aki rajtad kívül lakik abban az 1+2 félszobás lakásban? Megmutatnád?
2013. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért van iskola, ha otthon is lehet tanulni? Miért van neted ha a haverodnál is tudnál netezni? Miért alszol ágyban, amikor földön is lehetne, és nem kéne ágyat venni? Minek ajtó, ha úgyis mindig kinyitod? Miért veszed meg a boltban a kaját, ha saját magad is megtermeszthetnéd és levadászhatnád? Miért használnsz vécét, amikor a kertben is elvégezhetnéd? Minek fürdessz, ha utána úgyis megint kell? Ez csak pár kérdés, de 1000+1 ilyet lehetne még.. De csak ezeket válaszold meg nekem és igazat adok neked!
2013. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert egy órán sokkal jobban motivált az emberek többsége. otthon túlságosan ott van, hogy á, nekiállok, de mégse, eddzek egy órát, de öt perc múlva eszembe jut valami elintézendő, és abbahagyom, jaj, nem bírom, abbahagyom. órán meg ott az edző, aki motivál, meg a többiek is, a hátsó gondolat, hogy húha, a többiek is hogy bírják, nem adhatom fel. otthonihoz nagyon elszántnak, és akaraterővel rendelkezőnek kell lenni, a legtöbb emberben ez nincs meg. arról nem is beszélve, hogy órán az edző kijavítja, amit rosszul csinálsz, most volt, hogy a pilatesre, amire járok, jött két idősebb nő, évek óta csinálták otthon, aztán kiderült, hogy egy csomó gyakorlatot rosszul csináltak.
2013. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Wash: nem csak ugrabugra lehet ám fitnesz óra.

van egy csomó fajta.

2013. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!