Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A ropi az jó tömegelésnél...

A ropi az jó tömegelésnél kiegészítőnek?

Figyelt kérdés
70 gramm szénhidrát (és nyilván nem haszontalan cukor), 11 gramm fehérje és mindössze 4 gr zsír (377 kcal 100 gramm). Persze megy a csirke rizs, de mellé pluszba. És kérem ne a legelvakultabbak válaszoljanak akik szerint nincs más jó étel a csirke-rizs kombón kívül!

2013. márc. 22. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
kb annyira mint pár szelet fehér kenyér. semmivel nem jobb, se rosszabb
2013. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tömegelésnél nagyjából tökmindegy mit eszel, ha megvan benne minden tápanyag amire szükség van, az elvakult csirke rizs kombó az inkább szálkásításnál kell.
2013. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért az igazán hard coreok, akiket én inkább barmoknak hívok, mert nem csak a csirke-rizstől lehet fejlődni szokták azt mondani hogy tömegelésnél is csak az...


1. válaszoló: és az olyan rossz? Abban is sok szénhidrát van ami ilyenkor kapóra jön

2013. márc. 22. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

végre gyakorin is látni értelmes embereket ( 2. válaszolóra gondolok).

Nos igen, a Ropi teljesen ugyanúgy fog "hatni" rád mint a rizs.

nem leszel se zsírosabb se nem fogsz kevesebb izmot építeni mintha rizst ennél helyette. Viszont én azt javaslom hogy az edzés előtti étkezés feltétlen legyen meg minőségi élelmiszerekből hogy kellemes energiát adjon és ne bojgassa az inzulinszintet

2013. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen így lesz, az előtte és az utána lévő étkezés főtt étel lesz, csak a többinél egészíteném ki ezzel.


Mivel a pufi rizsre még az elvakultabbja is tartja, hogy jó, így elgondolkoztam, hogy vajon akkor a ropi mért ne lehetne ugyanúgy jó.

2013. márc. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!