Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti 3-szor fél órát...

Ha heti 3-szor fél órát futok, és mellé tornázok 15 percet, akkor fogyhatok? Ér valamit? 19/L

Figyelt kérdés
most 56 kg vagyok, 163 centi, és narancsbőröm van, elsősorban azt szeretném eltüntetni..
2013. márc. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha mellette diétázol, akkor fogyhatsz is,
2013. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Javul az állóképességed, erősebb leszel idővel. Fogyni akkor fogyhatsz, ha emellett rendesen diétázol is. Amúgy kevés.
2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti 3 alkalom aerob edzésre kevés. Kardiozáshoz elég heti 3, de ehhez minden nap kellene futni 30-40 percet ALACSONY INTENZITÁSSAL. Én nem voltam sosem dagadt, de kipróbáltam mikor 89 kg voltam (fiú vagyok) és hetente olyan 0,8-1,1 kg súlyt vesztettem. Emellett még a kajára is érdemes odafigyelni. Nuku csoki, kóla és egyéb f*szságok. Ami kell az jó minőségű fehérje és szénhidrát, valamint rosttartalmú kaják.


Mondjuk én anno úgy "letettem" a csokit/kólát, hogy már több mint egy éve nem ettem/ittam :D Nem is hiányzik.

Sok sikert és kitartást.

2013. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem eleg. ez a gyakorlat amit te mondsz fogyas utan jo. hogy formaban tarsd magad. amugy narancsbor ellen vehetsz fabol masszazs kefet, segit
2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miért nem takarodsz vissza általánosba?
2013. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!