Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a lusta...

Hogyan vegyem rá a lusta haveromat kondizásra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki lusta és nem szeret sportolni és nem érdekli az egészsége az vagy maga miatt , magától elkezdi vagy sehogy csak azért mert jóban vagytok nem fog életmódot váltani.

Egészség, erőnlét, kinézet, akaraterő, küzdés - talán ezek azok amik miatt általában az emberek elkezdik csinálni. Van facebookon egy oldal fitness quotes azt hiszem, én egy csomó képet kinyomtattam onnan és ki van ragasztva tök jó kis motiválók ..legalábbis nekem így lányként:D A sport megtanít rá, hogyan kell nem feladni és, hogy csak úgy lehetsz sikeres ha elhagyod a kis komfortzónádat. Kifogásokat keresni,lustának lenni, ítélkezni mindenki tud.. teljesíteni nem. Ezt próbáld meg vele valahogy megértetni:)

2013. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó testtel jobb nőket lehet +B@szni pl
2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ennél nagyobb motivácio nincs......
2013. márc. 28. 16:58
 4/4 davvv11 ***** válasza:

Egyszerű a képlet :) Te leszel nekik a motiváció!

Nekem sikerült így megfertőznöm sok embert. Annyi a lényeg hogy elmondod nekik az eredményeidet. 1hónapja ment X súllyal a fekve nyomás most pedig már rá tudtam tenni még 10kg. Látják rajtad a fejlődést és őket is motiválni fogja.

Jah és nem utolsó sorban több esélyed lesz a csajoknál is akár csak 1 éjszakára is :DDD

2013. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!