Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jo a jazz balett...

Szerintetek jo a jazz balett egy 3,5 eves kislanynak?

Figyelt kérdés

A kislanyom 3,5 eves es nagyon szereti a zenet.Szeretnem ha tanulna tancolni,nem azert,hogy profi tancos legyen,hanem mert a rendazeres testmozgas egeszseges,raadasul a tanctol szep tartasa,kecses mozgasa lesz es szerintem az onbizalomnak is jot tesz.

En a jazz balettre gondoltam, mert egy jo alap,es kesobb ha mar idosebb lesz,es esetleg megszereti a tancot es kivalasztja maganak a neki legjobban tetszo mufajt,akkor is hasznara lesznek a jazz baletten tanultak.

Szerintetek?


2013. ápr. 7. 12:23
 1/3 anonim válasza:

semmifelekeppen nem jo neki!! nagyon fiatal meg ehhez a tancmufajhoz, ilyen korban butasag tanitani, mert a kicsinek meg nincs "rendes" csipoje, ami itt nagyon fontos,.illetve az egesz teste fejletlen meg. abban a tancegyesuletben, ahova en jarok, kb. 12 (!) eves korban kezdik el tanitani a jazz-balettet, addig csak klasszikausbalettet oktatnak nekik. egyebkent en 15leszek, 9 eve balettozok, es most kezdett el IGAZAN jol menni a jazz-balett. tehat szerintem butasag ilyen kicsinek elkezdeni jazz-balettozni, en pl. budapesten sehol nem tudok olyan helyet, ahol ekkora gyermekeknek tartananak. szerintem vard meg, amig a kicsi eleri az 5-6 eves kort, es ha pesiek vagytok, akkor jelentkezzetek az Èkszer Balett Tánciskolaba, en is oda jarok, es egyszeruen fantasztikus!!!:)

addig meg eleg a kislanynak valami kifejezetten piciknek valo tanc.

2013. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát az előző válaszolóval nem értek egyet.

ilyen kicsiknek különben is majdnem minden név alatt ugyanazt tanítják, csak más zenére :D a jazz balett szerintem kifejezetten jó. bár a kérdezés óta gondolom már rég táncol valamit a kislány :)

2014. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DaydreamerDancer válasza:

Én 4 éves koromban kezdtem táncolni. Jazz balettozni.

Szerintem nagyon jó ötlet! Közösségben lehet a pici és valóban, az önbizalomnak is nagyon jót tesz.

Már 12 éve táncolok. Áttértem modern, jazz, show és balett táncokra.

Nagy az esély rá, hogy a leányzó nagyon megszereti a táncot. Tehát jó ha van balett tudása, hisz a balett minden tánc alapja és ha nagy korában arra kerül a sor, hogy ezzel komolyabban is szeretne foglalkozni, akkor nagyon jól fog jönni neki ha tud a balettból meríteni.

Ha esetleg nem foglalkozna majd vele komolyan, akkor is csodás nőies tartást biztosít.

Sok sikert a picinek és sok boldog pillanatot a szülőknek! :)

2014. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!