Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fekvőpadozok akkor izomláza...

Ha fekvőpadozok akkor izomláza lesz a vállamnak ez mitől van mert a mellizmomnak nincs? Mert a vállam gyengébb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 12:10
 1/6 dirtboy ***** válasza:
rosszul csinálod,természetes hogy dolgozik a váll fekvenyomásnál de hogy mellizomban nincs izomláz vállban meg van azért az már erős.
2013. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát figyelj tegnap előtt kezdtem első nap semmi

második nap váll mell

harmadik nap mellemet nem nagyon érzem hogy fájna de a vállamnak van izomláza

2013. ápr. 8. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
első-második-harmadik nap az "izomláz napjára" vonatkozik vagy 3nap egymás után edzed ugyanazt az izmot? nem teljesen érthető, de remélem az előbbi.
2013. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első nap fekvőpadoztam nem éreztem semmit

második nap akkor már éreztem az izomláz-t a mellemben és a vállamban akkor is csináltam fekvőpadoztam de nem sokat és a mai nap csak a vállamat érzem ma még nem csináltam

2013. ápr. 8. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanazokat az izmokat heti max kétszer edzed, ha nagyon intenzíven csinálod, akkor heti egyszer, különben túledzéshez vezet és nem fogsz fejlődni.

2. nap volt izomláza a mellednek is, úgyhogy igazából nincs gond.

több oka is lehet, hogy 3. nap csak a vállad.

vagy gyengébb és a számára nagyobb terhelés miatt hosszabb ideig van izomláza vagy 2. nap a "nem sok" fekvőpadozással átmozgattad a mellizmodat és ezáltal gyorsabban elmúlt az izomláz vagy a mellizmod el volt fáradva és inkább a válladat terhelted le emiatt ezen az edzésen és fokozódott az izomláz.

szerintem felesleges ilyenen rágódni, edzel, izomlázad lesz, elmúlik. :)

2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés csak megkérdeztem azoktól akik jobban értenek hozzá mint én köszönöm a válaszokat megy a zöld pacsi
2013. ápr. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!