Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrt el lehet tüntetni?

Narancsbőrt el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Normális étkezéssel + súlyzós edzéssel? Vagy inkább aerob kéne? Ektomorf alkat vagyok mindig az van, hogy 4-5 hónap alatt végre felhízok 4-5kg-ot aztán beteg vagyok 4napig vagy jön egy stresszesebb vizsgaidőszak vagy bármi és fogyok 6-7 kg-ot:( Fenék-comb tájon látszik, máshol rendben vagyok, most a kondizástól szép izmos (lányhoz képest) lettem de félek, hogy ha elkezdeném az aerob edzést a narancsbőr miatt akkor ugye mindenhonnan lefogyom amit sikerült felszenvedni. Péksüti, sültkrumpli, tészta (mindegyik kb heti 1szer keveset) + napi 1 kávé - ezeket mind hagyjam el vagy van ami belefér?
2013. ápr. 8. 14:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Amúgy amit sokat eszek : csirke/pulyka rizzsel, tk kenyér sonkával,sajttal,zöldséggel , túró , tojás + napi 1.5-2l folyadék

( +ami még a föntiek mellett rossz , hogy aszalt gyümis müzlit bírom csak megenni a sima zabpelyhet nem)

2013. ápr. 8. 14:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon pénzt áldozhatsz az ígéretekre, ha felülsz nekik.
2013. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nagyon után a "sok" kimaradt.
2013. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha kifejtenéd bővebben azt megköszönném, mert így nem igazán értem.
2013. ápr. 8. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h most hány kiló vagy? és h milyen magas?
2013. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Méregtelenítés, sok víz, vitaminok, szauna.
2013. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
167 cm, januárban 44/43,5 kg voltam mostmár 48:)
2013. ápr. 8. 15:21
 8/12 MrHard ***** válasza:
49%
photoshop és már kész is!
2013. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A narancsbőr hajlam és örökletesség folytán alakul ki. Kizárólag nőknél. Eltüntetni szinte lehetetlen, de a cél érdekében horribilis összegeket lehet elkölteni.
2013. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki hasznos választ adott. Ha a rendszeres sport és a normális táplálkozás nem segít akkor így marad.
2013. ápr. 8. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!