Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, hogy a...

Titeket is idegesít, hogy a pilóták nem tudják úgy nyomni a gázt ahogy akarják?

Figyelt kérdés
engem baromira idegesít, hogy olyan mintha tojáshéjon lépkednének és az nyer, aki a leginkább képes megóvni a gumit. nem értem, hogy miért nem csinál másfajta abroncsokat a Pirelli. nekik direkt az a jó, hogy elveszíti a sport a lényegét??

2013. ápr. 13. 15:48
 1/5 MrPifta ***** válasza:
ne a Pirellit szidd. Őket ilyen gumi gyártására kérték
2013. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó, akkor mégis kit szidjak? a pilóták nem tehetnek róla, én meg utálom, hogy ilyen a verseny.... pedig másrészről meg imádom a forma1-et
2013. ápr. 13. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A pirelli nem ilyen gumi gyártására kérték, ők csak ilyet tudnak. Amúgy az F1 mindig erről szólt vagy a gumival kellett spórolni vagy a benyával vagy mindkettővel. Ha öldöklő szemkinyomós csatákat akarsz nézz NASCAR-t vagy IndyCart azok erről szólnak az F1 nem.
2013. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nézem a Nascart és az Indy-t is. de akkor is szeretném azt látni, hogy a pilóták nyomhatják neki. nem az izgat, hogy roncsderbit lássak, egyszerűen csak igazi versenyzést szeretnék, ahol megmutathatják a kocsik és a pilóták hogy mi a maximum bennük
2013. ápr. 13. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Az F1 ne merről szól. Soha nem erről szólt és soha nem is fog. Steril versenyzés ami a taktikára és a technikára támaszkodik. Mindig is arra törekedtek hogy a versenyzők szerepét a nullával tegyék egyenlővé és hát elég jó munkát végeztek. Ha versenyt akarsz arra meg vannak azok a sorozatok akik erre mennek rá. Az F1 nincs közöttük.

2013. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!