Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gond az ha van izomlázam?

Gond az ha van izomlázam?

Figyelt kérdés
Már egy éve járok kondizni és minden edzés után van izomlázam. Heti 3mat járok (mell hát has, tircepsz bicepsz váll, comb vádli).
2009. szept. 26. 13:07
 1/5 anonim válasza:
A Szerintem az nem normális, hogy ilyen huzamosabb ideig fáj.
2009. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem meg nincs bajod, max rosszul csinálod a gyakorlatokat, pl túl sokat egymás után ugyanolyat, az nem tesz jót a testnek, igaz inkább az ízületeket koptatja. Szóval ha megdolgoztatod a tested, és utána nem nyújtasz akor lehet izomlázad. Én 11 éve táncolok és még mindig szokott lenni izomlázam.
2009. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
minden edzés után?? ott valamit nagyon nem jól csinálsz... 12 évig voltam élsportoló és igaz, hogy voltak időszakok amikor megvolt az izomláz...alapozás, vagy kihagyások után, de, hogy minden edzés után. Szerintem kérdezz meg egy szakértőt.
2009. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi, hát én ugy csinálom a gyakorlatokat hogy már nagyon fáj annyira megeröltetem és segítenek is, akkor sztem ez lesz a gond.
2009. szept. 28. 06:12
 5/5 anonim válasza:
Ha még olvasod: szerintem ott a gond, hogy nem melegítesz be kellőképpen és érdemes odafigyelni a levezetésre is.
2010. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!