Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A NORICA SPIDER GRS tipusú...

A NORICA SPIDER GRS tipusú légpuskát hol lehet újonnan megvásárolni eredeti állapotában? (24 jule energia;330m/sec golyó sebbesség)?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek konkrét weboldal címet adni.

2013. máj. 1. 23:21
 1/4 intrepid ***** válasza:
Próbáltad már a google-ba beírni?
2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőkommentelőnek mondom:igen de kíváncsi voltam hogy valamelyik szálít Magyarország mehogy mennyire megbízható.
2013. máj. 2. 01:20
 3/4 gomzoli ***** válasza:

[link]


Ettől a spanyol webshoptól rendeltem magamnak Németországba Norica Dragon-t. Teljesen korrekten, problémamentesen leszállíttatták, ide Németo.-ba kb. 20 Euro postaköltségért, sima futárszolgálattal, és a kutya sem ellenőrizte, hogy mekkora ereje van a puskának (ez is 23 J). Zokszó nélkül megkaptam. Előre utalással kellett fizetnem, utánvétel nincs, emiatt egy kicsit aggódtam, de teljesen korrektek voltak! Komoly bolt. Szerintem Magyarországra is simán kipostázzák, de valószínűleg kissé drágább díjért.

2013. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönön':D
2013. júl. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!