Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy edzek vádlira, ha nincs...

Hogy edzek vádlira, ha nincs rendes felszerelésem?

Figyelt kérdés
Nah edzőpartner nincs (szamárvádli kilőve), ami van: egy 35 kilós súlyzó, avval állóvádlit tudok csinálni, ülővádlihoz rohadtul kevés, tehát soleust sem tudom megedzeni. A teremben ahova járni fogok várhatóan nincs se ülővádlihoz gép, de még lábtoló gép sincsen szerintem, aztán nem tudom. Tehát csak állóvádli tudok csinálni, mit kezdjek, evvel az egy gyakorlattal hogy lesz jó vádlim?

#edzés #gép #vádli #Soleus #kétfejű lábikra izom
2013. máj. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig akkor csak álló-vádlizni tudsz. Azzal is lehet jó vádlid.
2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyit? egy 4 sorozat elég, az elmúlt héten egy lábon csináltam a lépcsőn közben a kezemmel toltam/húztam magam lefele h nehezebb legyen, ettől viszonylag hamar elkezd égni, meg bedurran... De az a gond hogy az a 35 kiló kevés állóvádlihoz, vagy mondjuk hozzátudnék csapni hátizsákban egy 16-20 az, az úgy már 51-55.
2013. máj. 5. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Egylábas állóvádli legyen, úgy talán elég lesz. És igen, elég 4-5 sorozat.
2013. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg bocsi offos leszek, de tudnál küldeni a lábról egy felosztás, nem vágom hol van a kvadricepsz, combhajlító, meg ilyenek, és szeretnél rakni egy jó kis osztott edzéstervet lábra.
2013. máj. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!