Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elkéstem, vagy...

Szerintetek elkéstem, vagy még nem késő elkezdenem? FONTOS

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves vagyok, szeretnék modern (kortárs) táncot tanulni. Semmilyen balett vagy ilyesmi képzettségem nincs... Igazából spárgázni se tudok (nem is nagyon próbálgattam még). A kérdésem, hogy - nyilván rengeteg edzéssel és gyakorlással - meg tudnám tanulni ? Nem késő még elkezdenem ?

Illetve még annyi, hogy győri vagyok. Ha tud valaki itt (vagy a környéken) olyan helyet, ahol oktatnak ilyen táncot, és megosztaná velem azt nagyon nagyon megköszönném. (Mert én már mindenhol kerestem, de semmi:( )

Köszönöm előre is! :)



2013. máj. 10. 22:02
 1/7 *Glissade* ***** válasza:
Ez teljesmértékben ember függő.
2013. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha mi azt mondjuk,hogy már késő,akkor el se mész? Idegen emberekre bízod az életed,az álmod?
2013. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak velemenyekre voltam kivancsi a korom miatt leginkabb...
2013. máj. 12. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát képzeld én is győri vagyok!És én is balettozni akarok!
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

az elpasp-t próbáld

azt hiszem így írják

elpázó így ejtik

2013. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

te dinka ezt nem késő sosem elkezdeni.... bakó gábor pl 14 éveskorában kezdett el csak táncolni... és nézzd meg holvan... az a csávó eszméletlen... de komoly terveket ne szövögess.... vagy is csak nyugodtan próbálkoz...

:)

2013. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dóri~ válasza:
Szerintem elkezdheted ha nem megy akk meg hobby szinten! én meg balettozni megyek Győrbe! ;)
2013. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!