Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázzal lehet intervallumos...

Izomlázzal lehet intervallumos edzést vagy aerobot végezni?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem el rendszeresen elmenni aerobozni. Sajnos nem is nyújtottam edzés után, és másnapra izomlázam volt.Tegnap kihagytam, mert késő este értem haza, ma viszont tervbe volt véve ismét elmenni aerobozni. Fáj a derekam mensi miatt is az izomlázam is erősödött. Elmennék azért csak egy fél órát is aerobozni, jó vagy rossz ötlet ?
2013. máj. 15. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A derekaddal csinálj valamit.(hídtartások, ízületvédő, calcium-magnézium, vitaminok) Izomlázzal mehet az aerob szerintem, mert aerob közben nem dolgoznak annyira az izmok, hogy az kivegyen a regenerálódásból.
2013. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A derékfájás pár napon belül elmúlik, annak még a a fájdomcsillapító sem használ.
2013. máj. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!