Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor is izmosodok ha mondjuk...

Akkor is izmosodok ha mondjuk csak 20 percig edzek és nem olyan intenzíven de azért érzem, hogy csináltam vagy kell 50-60 perc minimum?

Figyelt kérdés
Havi 1 kg izom reménytelen 20 perces edzéssel?
2013. máj. 18. 16:32
1 2
 11/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem vágom, hogy rendezheted le 1 óra alatt akár csak a mell-hátat is. Kevés ismétlést csinálsz vagy kevés sorozatot, csak ezt tudom elképzelni. Vagy mindig szuperszett?
2013. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Izomcsoportonként 3 gyakorlat, 3 (vagy ritkább esetben 4) sorozattal. Az ismétlések száma eltérő. Vegyük példának a klasszikus fekve-nyomást kétkezessel, egyenes padon. Ott egyik héten nagy súllyal (100+) min. 10 ismétlés, a másik héten kevesebb súllyal 25 ismétlés. Általában egyébként a 12-20 ismétlés dominál. Viszont mivel nem terembe járok már jó ideje, nem kell várnom, hogy felszabaduljon a hely, súly. A pihenőidőm sincs több 1 percnél.
2013. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Akkor itt lesz az eltérés :) Mi általában 4 gyakorlatot 4-5 sorozattal csinálunk.
2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az bizony megeshet. Én egyedül mellezésnél csinálok 3 helyett 4-et. De valljuk be: a testépítő társadalom nagyobb részére nem az jellemző, hogy a több munka végett nő meg az edzésidő. ;)
2013. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ne itt társalogjatok már xd
2013. máj. 18. 18:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Ebből a kis beszélgetésből legalább tanulhatnál, ha lenne annyi eszed. Persze annyi nincs, az már a kérdésből kiderült. Gondolom majd belőled is egy f*sza kis mell-bicepsz programot nyomó, danabolos, hozzá nem értő hülye lesz.
2013. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dogmatix91 ***** válasza:

A választ úgy is megkaptad már. Sok újdonságot nem fognak írni.

Én amúgy utálom ha valaki beszélget a teremben :D Rendesen irritál. Ha végzett az edzéssel akkor beszélgessen persze, de ha még csinál valamit és foglalja a gépet/súlyt akkor annak könyörtelenül beszólok :D Persze az ilyenek pakolják fel az embertelen súlyokat, belenyomnak/húznak 3-at aztán 20perc pihi... -_-

2013. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jó nem az értelmi szintem a lényeg, és nem fogok danabolt használni se :D ja és ne beszégessséééééééé az én kérdésemnéééé te izomagy
2013. máj. 18. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!