Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. mennyit kell sétálnom a...

Kb. mennyit kell sétálnom a viszonylag gyors fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

kb. 175cm magas vagyok, és 60kg.

Szeretném kicsit összekapni magam.

Különleges diétát nem követek, egyszerűen kerülöm a hízlaló kajákat. 2 naponta 100 fekvőt csinálok minimum, és minden nap 20-at reggel, eddig ennyi az "edzés tervem" Mivel térdízületi problémáim vannak, a futás mint mozgás kizárva, ezért arra gondoltam, hogy az átlagos napi sétára még rádobok egy lapáttal. Csak sajnos nem tudom, mennyi az a "lapát". Szerintetek mennyit kéne hetente sétálnom ahhoz, hogy szemmel látható jelei legyenek a fogyásnak, viszonylag rövid idő alatt?


2013. máj. 20. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Séta? Az lassú gyaloglást jelent. Neked pedig gyors gyaloglás kell, nem séta. 50-60 perc lenne jó.
2013. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, tényleg félreérthető a kérdésem. :)

Az átlag "séta" tempóm viszonylag gyors, már megszokásból keverem.


Köszönöm a válaszod!

2013. máj. 20. 22:13
 3/7 Osynho ***** válasza:
Úszás, bringázás se teszi tönkre az ízületeket. És mellé mehet súlyzós edzés is.
2013. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a testzsírszázalékod, hogy ezekkel az adatokkal fogyni akarsz?
2013. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom. De sose voltam "izom-ember". Nagyon sokáig szinte semmit se mozogtam, úgyhogy izom nem igazán került rám.

Mindenképpen szeretnék fogyni, aztán elkezdek komolyabban "gyúrni".

Pl. most hiába kezdenék el kitartóan hasizom gyakorlatokat csinálni, nem lenne látható jele, mivel nem kicsi pocakom van.

2013. máj. 20. 22:22
 6/7 anonim válasza:
én 1 hétig minden nap legyalogoltam 3 órát és lement 4 kiló (hozzáteszem ekkor volt a fullasztó dög meleg! Emellett nem kívántam az ételt, zöldséget, gyümölcsöt ettem leginkább nyersen vagy párolva. Tény, hogy abba hagytam és vissza is jött az egész még egy kis plusz ajándékkal is :D :D
2013. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uff. Ez nem valami bíztató! :D
2013. júl. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!