Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mi a véleményetek...

Testépítők mi a véleményetek Promera CON-CRET hcl-ről? ezt választanátok vagy az Olimp Creatin Xplod-ot?

Figyelt kérdés
ki akarok próbálni valami "komolyabb"jobb minőségű kreatint ezek közül gondoltam valamelyikre,tudom a Con Cret egy hidroklorid kreatin de jókat olvasok róla a másik meg egy kreatin mátrix mint pld a crea bomb ti mit ajánlotok? jó ez a hdriklorid megéri kipróbálni? vagy közel sem "hoz"annyit mint a creatin xplod? Köszi a válaszokat előre is!!
2013. máj. 25. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más válik be. Van akinek a sima monohidrát is jó. ki kell próbálni, mert eléggé változó, hogy kinek mi válik be. Pl nekem jó volt a creabomb régen.
2013. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
értem a con-crét viszonylag elég drága bár most be tudom szerezni akcióba a nagyob kiszerelést 5800-ért az olimp creatin xplod pedig 5400-az 500g-os és az hasonló mint a crea bomb azt már használtam is de nem hozzot sokat még annyit se mint egy sima monohidrat szerinted az a kreatin hdriklorid van olyan jó mint amiket írnak róla? hogy jobban hoz és teljesít mint a monohidrat?
2013. máj. 25. 10:30
 3/18 tap bela ***** válasza:

Az egyik fő észrevételem ami nagyon fontos!


Kreatine-HCl összetevő az EU-ban 2013 óta nem hozható forgalomba!!!!!!!!!!! Tehát illegális a hazai forgalmazása.

2013. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tap bela ***** válasza:

Mint ha az AKG kötés jellemzőit olvasnám, amikor a HCI kretint olvasom:

59X jobb oldódás, hatékonyabb mint bármely kreatin formula, kis mennyiség elegendő belőle, nincs szükség ciklusságra, nincs szükség feltöltésre, nem okoz felesleges vízvisszatartást.



És hasonlókat olvastunk anno(!!!!) a crea Alkalyn védett márkánál is.

2013. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hoppá, akkor felejtős.
2013. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is olvastam hogy nem forgalmazható nálunk még is pld a scitec king kreatinba is van :) ahonnan én venném az pedig egy Budapesti cég:) akkor most nem vágom mivan:) ezek szerint annyira jó hogy tiltott??:)
2013. máj. 25. 11:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Abban nincs kreatin HCl. Ezek vannak a kingben: kreatin monohidrát, kreatin citrát és kreatin foszfát.

A suport mátrixban van két aminosav hidroklorid kötésben, de az más. Az nem kreatin hidroklorid.

2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tap bela ***** válasza:

[link]


én nem látok benne?!?!

2013. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tap bela ***** válasza:
Valószínűleg, amikor eltünt napokra akkor változtatták meg az összetevőket benne.
2013. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

én am is erre a termékre gondoltam ahogy írtam is és ebben van hcl:)

[link]

2013. máj. 25. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!