Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az általam...

Mit gondoltok erről az általam összerakott diétás étrendről, és edzésről?

Figyelt kérdés

17 éves 175 cm, és 70kg-os fiú vagyok. van rajtam vagy 3-4kg felesleg, és ezt szeretném leadni 3 hét alatt. Most állítottam össze magamnak egy nem tökéletes, de még a pénztárca éppen engedi, egy ilyen diétás étrendet:

(Még nem osztottam be, hogy mit mikor egyek, ebben lehet segíteni.)

1 napra:

fehérje: -por(80g): 80g

-csirke(250g): 75g

-túró(100g): 14g össz.: 190g

-egyéb(100g): 10g (rizs)

-tojás(3db): 10g (2fehérje,1sárgája)


ch: -csirke: 0,5g

-túró: 3,8g össz.: kb 82g

-rizs: 77,5g

zsír: kb 5-10g

Ezek mellé természetesen gyümölcs (alma, barack stb.), és zöldség(paprika, uborka, paradicsom).


Ezeknek az ára 3 hétre 14 000 Ft lesz.(mellék adat, mivel nincs állandó munkám,ezért tudok csak ennyi fehérjét bevinni, gondoltam leírom, hátha valaki érdekel)


Még van kb 2 hétre elég Brutal Blade, és minden edzés előtt 1 adag L-Carnitine csúszna le.

Mit gondoltok? Valaki betudná nekem osztani, hogy mikor, mennyit egyek, és edzés mikor a legideálisabb?

Ja, és munkanapokon, hogy legyen, ha csak 2x van szünet 15-30 percre 8 órába? (heti 1-2x mennék el, de aznap nem is edzenék semmit valószínűleg.


Még annyit, hogy kb 8 hónapja nem edzettem(súlyzós). Megmaradt a felszedett izomtömeg, de nem szeretném elveszíteni. Mivel egy kondibérlet a legközelebbi városba 8000 Ft, ezért kizárt, hogy járjak, és a falunkba meg bezárt. De itthon tudok csinálni saját súllyal, vagy ha nagyon muszáj, akkor a kertbe megoldható ásványvizes flakonokkal, homokkal feltöltve, hogy súlyzós edzés.(ez utóbbi kicsit macerás)

Külön zsírégető edzésnek intervallumos futást gondoltam. 30-45 sec sprint, 30-45 sec séta, ezt 6-7x ismételve. Ja, és ezen kívül heti 2-3x 2 órát a focipályán is vagyok, és rugdossuk a labdát, játszunk kicsibe..


Ennyi lenne. Mit gondoltok, min változtassak, mi lenne még jó, vagy ez így megfelel? :)


2013. jún. 10. 17:03
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez borzalmasan kevés kaja, éhen fogsz halni.

Ez hogy jött ki?

-tojás(3db): 10g (2fehérje,1sárgája)

Kettőből a sárgáját dobod ki, a harmadikből meg a fehérjét? :))

2013. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 tojást eszek, 2 fehérjét, és 1 sárgáját. Akkor még mit kellene hozzá enni? Mert tudok rengeteg gyümölcsöt, azzal nincs baj..
2013. jún. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!