Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen van káros hatása az...

16 évesen van káros hatása az edzőtermi edzéseknek?

Figyelt kérdés
Most így nyáron ugye több időm van, heti kétszer járnék el edzőterembe. Valaki azt állítja,hogy ilyen korban megállíthatja a növekedést. Nyilván ésszel csinálom, semmit sem szedek,nem "lufi"testek akarok,csak egy kis zsírt égetni és izmot felszedni.Fokozatosan emelném a súlyokat is. Esetleg van olyan gyakorlat,amit kerülnöm kéne? Vagy ez az egész csak egy mese? Szóval ha ésszel csinálom,akkor semmi ilyentől nem kell tartanom?
2013. jún. 16. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Crossfitet kezd el, kezdetben súly sem kell hozzá. [link] Sima köredzés. Alapozásnak mindenképp jó.
2013. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen már simán el lehet kezdeni. Annyit azért tudni kell, hogy egyszerre nem tudsz fogyni és izmosodni. A kettő két különböző étrenden múlik.
2013. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem, most 20 vagyok. azon kívül, hogy egy jó, tartós fizikumot szedtem fel, nincs semmi hátránya :D vagy esetleg, hogy nyomulnak az olyan csajok akiknek barátjuk van...
2013. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 16. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen csináltam, amikor abbahagytam akkor elkezdtem nőni, valószinűleg nekem sok volt akkor az edzés. Persze akkor még "kondiba" jártam, gépről gépre vándoroltam azt sem tudtam mi a helyes étrend és hogy hogy kell edzeni, ma már szerencsére hanyagolom a gépeket, és a felesleges gyakorlatokat.
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Nem állítja le a növekedést. Ha ésszel csinálod, szabályosan, elkerülheted a sérüléseket.
2013. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért állítaná le a növekedést egy mozgásforma?? Nem értem.
2013. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,én is hülyeségnek tartottam,páran ezt állítják.

Köszi,megnyugtattatok. :) Ment a zöld.

2013. jún. 17. 20:59
 9/9 poiu ***** válasza:
Ez egy régi orvosi tanács, logikus, de nem bizonyítja semmi.
2013. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!