Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy ektomorf...

Honnan tudhatom, hogy ektomorf, mezomorf, vagy endomorf vagyok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
elolvasod melyik mit jelent, belenézel a tükörbe és megállapítod.
2013. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát már bocs, de én speciel nem tudom megállapítani magamról. mezo és endo közt vacillálok. nem vagyok vézna, szóval ektomorf kilóva, tudok hízni,de azért nem jön olyan nagyon gyorsan, szóval nem kell túlságosan vigyáznom hízlaló kajákkal, de van pocakom, a csípőm széles (eleve a csont is). a csuklóméréses módszer: pont átérem, az egyiken egy kicsit ugyan erőltetni kell, másik csuklón könnyedén. akkor most mi van?
2013. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, 7milliárdan élünk ezen a földön természetesen nem lehet 3 testalkati típusba tökéletesen bekategorizálni mindenkit... vannak átmenetek is.
2013. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez vagyok (decemberi kép, de testalkat nem változik, ugye?)


[link]


na meg, szerintem körte vagyok, mert lent szélesebb, a barátnőm szerint meg alma, mert pocira hízok,az az első, ahova jön zsír.

2013. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!