Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helo! Szeretném hozzáértök...

Helo! Szeretném hozzáértök segitségét kérni.23 éves férfi vagyok,198 cm magam és 105 kilo. Személyi edzöre sajnos nincs pénzem, pedig szügségem volna hozzáértökre, milyen mozgást milyen rendszerességgel és hogyan táplálkozzak? Képet mellékelek.

Figyelt kérdés

tehát a kép magamrol(sokan mondták hogy alapnak a mostani testem jó és szép izomtömeget lehetne alakitani,viszont én nemszeretnék nagyon nagy izmos lenni:)

[link]

[link]


kép arrol hogy milyen az amien testre vágyakozom:

[link]

tehát szikár ''vékony'' szeretnék leni nem 1 nagy monstrum.

gondolom elöbb tömegcsökkentés ezerrel és aztán az étkezés kiegészétö szerek edzésterv stb.kérlek segitsetek.köszönöm



2013. júl. 23. 10:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem is olyan könnyű izmosnak lenni annak sem, aki akar, nemhogy annak, aki nem is szeretne.:)

Szóval neked szálkásító diéta kell és kezdj heti 3 teljes testes átmozgató edzéssel. Ezt így írd be google-ba, az első találat jó lesz. Nem linkelhetek, mert tiltás jár érte.

Menjen a súlyzós mellé heti 3-4 aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

Töltsd le a sárga kapszula című könyvet netről pdf formátumban. Sok mindenre választ kapsz.

2013. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod.izmosnaak izmos szeretnék lenni:) csak nem aza kiszabptt nagy darab.sokat segitettél és a könyv alapján biztosan elérem a célomat.szép napot csao
2013. júl. 23. 12:55
 3/23 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Naturálban nem lehetsz túl izmos, ettől ne tarts.:)

Én 28 éve edzem, mégsem lettem nagy állat.

2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:)) még azlenne a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy viszonylag hirtelen hiztam meg igy keletkeztek rajtam csikok.láttam már durvábbakatis és még fiatalis vagyok ezért bízom abban hogy ezeket ellehet tüntetni valahogyan.ez az edzés folyamán elfog tünni rolam?vagy hogyan kell eltüntetni?
2013. júl. 23. 22:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Eltűnni nem fog, csak halványulni.
2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

helo!

Hát elkezdtem tanulmányozni a fentebb ajánlott sárga kapszula cimü könyvecskét.

Már tudom h 3 fö dolog van amit tennem kell:

aerob edzés minden nap 40-60 perc

diéta

sülyzös edzés


az aerob edzés megtervezése semmien komolyabb gondolkozást nem okoz:)

a diéta ls a sülyzós edzés viszont már igen.

Kérek valaki hozzáértöt nagyon szépen hogy irja már le nekem h mit egyek..3 müszakban dolgozom.olvasgatom mennyi kaloria stb kell naponta.vki irjon nekem csak 1 napi mitegyek és eszem akár mindennap ugyanazt.csirke+rizs.de hogyan készitem el a csirkét?párolom vagy olajban?ha olajban mijjenbe?a halat képtelen vagyok megvenni.na irok itt annyit mint a hülyék.SZOVAL SEGIICCSÉG.DIÉTA ÉS AEROB MELLÉ SÚLYZOS EDZÉS.MIJJEN MENNYI HOGYAN STB.elöre köszi a segiicségget

2013. szept. 4. 10:32
 7/23 A kérdező kommentje:
elírás történt.a halat nem képtelen vagyok megvenni hanem képtelen vagyok megenni:D
2013. szept. 4. 10:34
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult ez. Neked kell 200g fehérje és a ch is indulhat 200grammról. Ennyi fehérje kb 800g csirkemellben van, de nem kell ennyi, ha megy pl protein tápkieg is vagy tojás.

A ch pedig pl 100g zab (60g ch), 120-130g rizs (100g ch) és a többi menjen zöldségből, kb fél kg kellene, pl brokkoli, spenót, uborka, paradicsom, cukkini , stb.


A csirkét én kétféleképpen sütöm: vagy felszeletelem, fűszerezem és bevágom egy sütőzacskóba pár zöldséggel együtt (gomba, paradicsom) és beteszem 200 fokra sülni 40 percre.

Vagy serpenyőben kis kókuszzsírral a felkockázott húst kisütöm.

Mellé főzök egy kis rizst és fél kg brokkolit.

Ha megvannak a kaják, akkor beteszem több dobozba és viszem melóba és ezekből eszegetek kb 3 óránként.

Reggel zabpehely+ protein. Edzés után: protein shake.

Este lefekvés előtt 1 órával pedig sovány túró.

Ennyi az egész, nem bonyolult.

2013. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

szia.köszönöm a gyors válaszod.azota énis állitottam össze egyet.leirom ide lécci mondj véleményt.meget e ez.

6 étkezésre van lebontva.összesen egy napra tartalmaz:

450 gr csirkemell filé

50 gr puffasztott rizs

300 gr brokkoli

80 gramm rizs

70 Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (ez aszthiszem valami tejsavo)


azért lenne jo ez az étrend mert egyszerü könnyen kivitelezhetö.ha vmimiatt nemfelel meg természetesen hanyagolom.

A súlyzos edzés miböl álljoon és mikor végezzem?aerob edzés megy a hét minden napján.a súlyzos menjen elötte vagy utánna?azis menjen minden nap vagy csak 3-4x?

és miböl áll?ahejett a protein hejett tudsz vmit ajánlani ami olcso és jo?(persze ha jo ez az étrend)

tényleg sokat segitesz 1000 hála érte.szép estét szeva

2013. szept. 4. 20:19
 10/23 anonim ***** válasza:

jó a kaja, amit írtál, kell még lenmag olaj és halolaj is.


Súlyzós edzés: fekvenyomás, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva rúddla vagy egykezesekkel, trcepszre: homlokra engedés vagy hátsó támaszos tolódzkodás, guggolás, egylábas vádli állva, hasprés.


Ez menjen heti 3-szor 2 hónapig.

Egy izomcsoportra egy gyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozat, sorozatonként 10-12 ismétlés amilyen súllyal éppen megy annyi szabályosan., kivéve vádli és has, ott mehet több ismétlés.


Aerob vagy súlyzós után vagy külön napszakban. Mehet minden nap is aerob. 40-50 perc kcogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb.

2013. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!