Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni pár kilót, de nemtudom hogyan kezdjek neki.Milyen gyakorlatokat csináljak és mennyi ideig?

Videót is küldhettek az még jobban segítene:)

5 kg-ot szeretnék fogyni.Ez kb mennyi idő alatt lehetséges ha mindennap mozgok legalább kétszer? (ezt úgy értem, hogy intenzíven mozgok olyankor)

Várom a válaszokat!


2013. júl. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban a kaján múlik a fogyás sikere. Van precízen belőtt étrended?
2013. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De miért azon múlik? Vagyis értem, hogy ne együnk összevissza. Csak így ezt nem értem.

Még nincs. De ezt hogyan állítsam össze? Eléggé tanácstalan vagyok.

2013. júl. 23. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell. Alacsony szénhidrátbevitel és emelt fehérje. Sovány húsok, tojás, sovány túró, zöldségek és kevés összetett szénhidrát. Csak kalória mínuszban tudsz fogyni, tehát az étrenden múlik a nagy része.
2013. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egy sz r étrendet nem tudsz mozgással kompenzálni. Tegyük fel ha betolsz minden nap ebédre egy gyorséttermi menüt, ami 1000 kalória felett van, és teszem azt futással meg elégetsz mondjuk 300at, még mindig kalória pluszban leszel. Ezen kívül, ha kevés fehérjét eszel, nem csak zsírból fogsz fogyni, hanem összeesnek az izmaid, és bár vékony leszel, nem lesz formád.

Fogyni pedig nem gyakorlatokat kell csinálni, hanem valami aerob edzést, pl futás, biciklizés, úszás. Nem kell mindennap kétszer mozognod, elég egyszer, de az normális legyen és rendszeres!

2013. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mulik azon, mert a hétköznapi kajának nagyrészében nincs megfelelő tápanyag, hanem helyette fölösleges és egészségtelen tápanyagokból áll, amitöl csak ronda és egészségtelen lehetsz. Bár vannak fiatal 17-27év közötti emberek akik a genetikájuknak köszönhetően normálisan néznek ki, de ritka. Egyszerűen utána kell olvasni a testépítő étrendnek, igen jól hallotad a testépítő étrendnek, mivel a testépítés az a sport amelyik a külső megváltoztatásárol szól.

Egyébként azt ajánlom, hogy indits heti 3-4aerobb edzéssel, aminek nézz utána hogy micsoda, és egy-két teljes testet átmozgató súlyzós edzéssel. Aztán meglátod mit hoz, és birsz változtatni.

Étrendet illetően minimum 5ször, én pufirizst, zöldséget, csirkemelet, halat, tojást, túrót, ilyesmit ennék meg egy kis olajat. Ilyen egyszerű.

Ami meg nagyon eltér ezektöl az ételektöl azokat kerüld.

[link]

2013. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!