Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap végeztem egy elég...

Tegnap végeztem egy elég átfogó, mindent megmozgató edzést, most izomlázzal küszködök. Miért? Lent több!

Figyelt kérdés

Mindenemet megmozgattam kondiban, és előtte 1-1,5 hónapja mozogtam intenzíven, ezért most a felsőtestemben nagy izomláz van.

Holnap megint mennem kellene, de így nehézkes.

Mit tehetnék ellene, hogy enyhüljön?

Köszönöm!


2013. aug. 2. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma nem kellene edzened, hanem pihenj. Még jó hogy izomlázad lett, hiszen kihagytál 1,5 hónapot. Ilyenkor ez természetes. Ne eddz rá izomlázra. Pihentetni kell és majd elmúlik, no para.:)
2013. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, igen, tudom, ma nem is megyek azért se, mert regenerálódnom kell és nem igen tudnék így edzeni :)

Holnap viszont megyek, mert 2 naponta kell elvégeznem a gyakorlatokat, de remélem holnapra már nem fogom annyira érezni :)

2013. aug. 2. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kicsi lesz már. Egyébként 3 napos teljes testes edzés kell neked. Ilyenkor 1 izomcsoportra csak 1 gyakorlat megy, így tudsz edzeni rá két nap múlva is. Majd osztott edzésnél kell több gyakorlattal bombázni 1 izomcsoportot és olyankor majd 5-7 nap pihenő is kell annak az izomcsoportnak. Remélem érthető így? :)
2013. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm :)
2013. aug. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!