Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet mazsorett...

Budapesten hol lehet mazsorettezni tanulni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nagyon tetszik a mazsorett.Tudtok nekem Budapesten mondani pár helyet ahol lehet tanulni??Vagy otthon tanulás lehetséges??Mazsorett botot hol lehet venni??

2013. aug. 4. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Mazsorett botot rendelni lehet, írd be a google-ba. Az enyémet Debrecenből rendeltem. Én barátnőmtől tanultam kb egy év alatt, szeptemberben már fellépésre megyek. Ne higyj annak, aki azt mondja, hogy csak kiskortól kezdve lehet megtanulni. Igaz, hogy sokan kicsinek kezdik, de később is ugyan úgy meg lehet tanulni.


Le kell mérned a kezedet, a hónaljadtól, az ujjaidig, kb olyan hosszú bot kell.

Van pár netes videó, azokból is gyakorolhatsz amíg nem találsz egyesületet (bár ilyen idős korban azokat szokták bevenni, akik tudnak is valamit).


Az elején nehéz, de elszántság kérdése. ;) Sok sikert!

2013. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ezt a videót szoktam nézegetni. Én 3 éve járok mazsorettre és most vagyok 11 éves. Az a csoport amiben én vagyok annak piros-fehér a ruhája. Az elején nehéz volt megtanulni a forgatásokat meg a dobásokat de egy idő után belerázódsz. http://www.youtube.com/watch?v=GFeWiE_ZQts
2013. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy ha beírod a Google-ba szerintem sokat találsz. Az egyik barátnőm is elköltözött Budapestre és ő is talált helyet ahol tudott mazsorettezni és twirlingezni.
2013. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mennyi az ára a botnak??
2013. aug. 5. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó, darabonént 2000-4000 között mozognak. Talán nekem a kettő ötezer valamennyi volt.
2013. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az 5.-dik válaszolónak igaza van.
2013. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,ment a piros mancs:))
2013. aug. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!