Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy túlsúllyal (170cm/115km)...

Nagy túlsúllyal (170cm/115km) milyen otthon csinálható tornát javasoltok?

Figyelt kérdés

Szoktam járni tempósan gyalogolni, úszni, diétázok is, szépen lassan meg is indultak a kilók. Szeretnék viszont valami tornát, zsírégetést, amit otthon lehet csinálni, mondjuk valamilyen videó vagy hanganyag alapján, ha nem tudok elmenni gyalogolni, úszni. Olyan kéne, amit meg tudok csinálni, gondolom ezek mondjuk fél órások. Olyat kéne, amit lehet ennyi túlsúllyal csinálni, nem teszi tönkre az ízületeket, nem halok bele, de azért van értelme.

Mit javasoltok?


2013. aug. 8. 12:21
 1/5 yolx válasza:

A termogenikus zsírégetők nagyon jól le tudják pucolni a zsírt, de NEm csodaszerek, jól beállított táplálkozás és rendszeres testmozgás mellet hatásos, igyál sok vizet, vegyél egy jó C vitamint.

És zsírégetőt pl: [link]

Étrend: [link]

Sok sikert!

2013. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem hiszek az ilyen dobozolt bogyókban. Én úgy látom, hogy ez egy nagy és fölösleges marketing fogás. Nincs kizárva, hogy használ, persze. De én maradnék a mozgásnál és az ésszerű étkezésnél. Az már kb mindegy, hogy egy hónapban 3 vagy 4 kiló megy le, de ilyen bogyókat nem fogok beszedni, főleg nem ennyiért, az fix :)
2013. aug. 8. 16:30
 3/5 yolx válasza:
ó és ez még egy olcsóbb fajta :D
2013. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, van ismerős, aki tol ilyesmit. Nem ítélem el, biztosan jó, csak én amolyan régimódi vagyok :)
2013. aug. 9. 16:53
 5/5 anonim válasza:

170cm/115km? kilométer?

És most válasz: Felülés,guggolás,fekvőtámasz (persze csak ha megy) remélem nem írtam túl későn a választ

2013. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!