Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ha semmi...

Mit sportoljak ha semmi nincsen a mi városunkba? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egész nyáron csak döglöttem és unatkoztam nem tudok mit sportolni, mert ebbe a kisvárosba nincsen semmi... Van görkorcsolyám de ebbe a városba szarok az utak, van rollerem, de azzal is elég nehezten tudok menni mert mint mondtam szarok az utak. Biciklizni szeretek, de viszont azt néha megnuom:/ mondanátok valami jó kis sportot amit eltudnél kezdeni?!:) lány vok. amúgy bocsi a szarozásért csak mérges vagyok.

2013. aug. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,mit szeretnél elérni.

Kocogás,Calistenic(pl fegyencedzés)

2013. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tornavideo.hu tornazz Pentek Enikoval en is vele tornazok es imadom
2013. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Gyakran még falun is van valamilyen sportklub. Csak nincs fent neten. Vagy valami közeli nagyváros? Egyébként mi érdekelne? Sajnos ha valamit szeretnél csinálni gyakran utazni kell, nekem is két óra buszozás odaérni az edzésre :(
2013. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futás? Nem bonyolult, egy drága cipőn kívül nem kell hozzá semmi és senki, és nagyon jót tesz.
2013. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!