Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan 4 hónapja tornázk...

Lassan 4 hónapja tornázk itthon, k 2 hónapja pedig elkezdtem súlyzós edzéseket is végezni, de az a problémám, hogy fogytam, és akarom is vékonyodott amit nem szerettem volna, csak formálni izmosítani. Lehet, hogy túl keveset eszek?

Figyelt kérdés
fehérjefogyasztásom rendben van szerintem.Igyekszem odafigyelni mit eszem,de arra tudok csak gondolni,hogy kicist kevés ezek szerint,ha ígí is fogyok,amit nagyon nem szeretnék,súlyzózásnál is általában 8-12 ismétlést végzek,nem 50 szer emelgetek 1 kilot,úgyhogy nem értem.aki tud,valami normális választ,véleményt megköszönnném.
2013. aug. 22. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kevés a kaja. Nem csak a fehérje számít, legyen elég ch és zsír is kell.
2013. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs. Sőt szerintem ez a sorrend jó is!

Most hogy fogytál persze hogy a karodról is eltűnt a zsír. Most szépen elkezdhetsz izmot pakolni rá. Tömegnövelő étrenddel és további súlyzós edzésekkel!

2013. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a válaszokat! Arra is gondoltam amit Montez írt,lehet,hogy kevés a szénhidrát,vagy pedig nem figyeltem oda eléggé,hogy edzés után turmixon kívül rövid idő belül egyek valami komplett kaját is? van mikor úgy elfáradok,hogy csak edzés után 2-3 órával eszek,viszont másik válaszadón is elgondolkodtam,mivel,gondolom eddig akarom vastagságát többnyire zsír adta,mint izom,most a súlyzózással és tornával,lefaragtam a szírt azért vékony.egyébként most tömegnövelő étrendre szeretnék áttérni,és kiegészítésképpen vettem is egy volumass 35-öt.nektek mi a véleményetek róla? egyébként lány vagyok :D
2013. aug. 22. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó a volumass, de a külön protein és ahhoz 30g gyors ch (pl dextróz, malto) is megfelel. Edzés után a protein+ ch után kellene rá 40-50 percre egy teljes étkezés, pl csirke-rizs-zöldség, és még lefekvés előtt kb 1 órával is egy kis sovány túró.
2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze csináld úgy szerintem is, ahogy Montez írta. Egyébként az, hogy lány vagy az nem azt jelenti, hogy bármit másképpen kéne csinálnod mint a férfi testépítők. Tök ugyanaz kell neked is!
2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Akkor ezentúl megpróbálom így csinálni,akkor talán jobban "növök":D edzés után azért,mehet olyan is,hogy pl túróba fehérjepor? vagy zabpelyhet ledarálok,és abba fehérje?
2013. aug. 22. 18:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vízzel idd meg a fehérjeport edzés után, mert úgy szívódik fel a leggyorsabban!
2013. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen,köszi azzal iszom!
2013. aug. 22. 19:00
 9/17 anonim ***** válasza:

A túró este jó lefekvés előtt, mert abban van a leghosszabban felszívódó fehérje a kazein. Ez nem jó edzés után, mert akkor a leggyorsabb kell, a tejsavóprotein. Gyorsan kell tápanyag az izmoknak edzés után. Ezért is isszuk vízzel, mert pl a tej az lassítaná a felszívódást és még tejcukor és tejzsír is lenne benne.

A zabpehely is lassú, az sem jó edzés után.

2013. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
rendben köszi,akkor ezt elszúrtam eddig,mert rpotein mindig megy utána,csak van,hogy kajának zabpelyhet ettem utána,de akkor korrigálom.
2013. aug. 22. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!