Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lehet ez a...

Szerintetek jó lehet ez a futócipő? (link)

Figyelt kérdés

[link]

vagy esetleg más amit a decathlonban kapható? vagy ne is gondolkozzak azon, hogy ott vegyek futócipőt?



2013. aug. 24. 20:21
 1/2 anonim válasza:

Ugyanilyenem van. 1 éve kaptam, most fáradt el az anyag és szakadt el egy picit a bal cipőnek a bal szélén. Hetente 4-szer min. használtam - suliban tesin, otthon is ebben futottam vagy mászkáltam.Azt hiszem a leírása alapján heti egy fél órás futást ajánlanak hozzá... Amúgy nagyon kényelmes és könnyű.Én nagyon szeretem, bár azért veszek egy újat a suliba, mert szakadt cipőben mégse akarok ott futni, max itthonra még jó lesz, remélem tavaszig.

Nekem megérte az a 4-5 ezer forint. Sokkal jobban jársz vele, mintha egy vászoncipőben vagy vmi "gagyiban" futnál ami 2 hónap alatt tönkre megy.

2013. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne vegyél kalenjit inkább asics-ot v new balance-ot ezek a legjobbak szerintem
2013. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!